Před Colombem odchází z Mordparty i vyšetřovatel Pavel. Co se stalo?

Mordparta II (7) – Pavel odchází z Mordparty

Tým Mordparty se začíná rozpadat pod rukama. Vyšetřovatel Pavel ztratil důveru svých kolegů, protože spolupracoval s jejich nadřízeným Radačinským. Pavel však Radačinskému položil odznak na stůl a odešel. Co se stalo?

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Mordparta má v sedmém, předposledním, dílu na starost brutálně krvavý případ. Vražda zdravotní sestry z laboratoře fakultní nemocnice, kde probíhá výzkum experimentální léčby pomocí embryonálních kmenových buněk, není jediná, kterou Mordparta v neděli večer nakonec bude muset řešit.

CO OBJEVILA PITVA? PODÍVEJTE SE NA SCÉNU

Soukromé vyšetřování Radačinského

Mordparta stále pracuje na vyšetřování vazeb Radačínského. Zdá se, že už jsou hodně blízko k tomu, aby rozluštili všechny vztahové spirály, jež jim nedávaly dříve příliš jasný pohled.

Radačinský o jejich bádání samozřejmě tuší, v sedmém dílu je dokonce přistihne během krádeže jednoho výslechu. Colombo se okamžitě suspenduje, protože nemá co ztratit.

PODÍVEJTE SE NA SCÉNU S JIŘÍM BARTOŠKOU

Radačinský tak sází na vyšetřovatele Pavla, jenž má vymodlené dítě na cestě a potřebuje práci stejně jako každou korunu navíc.

Mordparta Pavlovi už nevěří

Vazby Radačínského a Pavla však totálně zničily kolegiální vztahy mezi vyšetřovatelem a ostatními souputníky. Mordparta Pavlovi nedůvěřuje. Pavel je však tlačen od Radačinského ke zdi. A vypadá to, že v jeho případu našel jasná fakta.

Podívejte se na exkluzivní scénu z nedělní Mordparty II, kterou můžete sledovat každou neděli ve 20:15.

Režie:R. Švéda

Hrají:J. Bartoška, V. Kotek, M. Plánková, P. Batěk, J. Bábek, D. Máj, R. Jaškow, E. Salzmanová, O. Kavan, B. Milotová, P. Vaněk

Sledujte Mordpartu na Primě v neděli ve 20.15!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.