Scéna z Mordparty: Naďa se svěřuje vyšetřovateli Pavlovi

Příběh vyšetřovatelky Nadi, která má tři děti a zároveň každý den odkrývá kriminální případy, uvidíte už v neděli ve 20.15 na Primě v novém krimi seriálu Mordparta. Naďa se svěřuje svému kolegovi Pavlovi, že její manželství prochází krizí.

Jen v letních blockbusterech uvidíte vyšetřovatelky, které nemají osobní život. Naďa taková rozhodne není, doma vychovává tři děti společně s manželem. Ten ji poslední dobou přidělává vrásky. Věčně není doma.

Zdatná vyšetřovatelka se svěřuje Pavlovi, protože si myslí, že manžel má milenku. Vztah mezi Pavlou a Naďou stojí na přátelské důvěře, Pavel ji uklidňuje, on sám je toho názoru, že její manžel je tak příšerný, že by ho žádná jiná nechtěla.

Podívejte se na scénu z prvního dílu Mordparty, kterou uvidíte už ve 20.15 na Primě.

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

Sdílejte článek
Štítky nevěra

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.