Vendy našla v Pavlovi toho pravého, vše se ale komplikuje, říká představitelka přítelkyně vyšetřovatele

Je krásná, křehká a v životě plánuje. Do života vyšetřovatele Pavla přišla ve chvíli, kdy na to byl připravený a je rozhodnutý budovat nový život, ale jeho ex manželka ne. Jana Pidrmanová hraje přítelkyni vyšetřovatele a my jsme se jí zeptali na pár otázek.

Díly Mordparty si můžete přehrát v našem online archivu PrimaPlay.

Byla vám postava Vendy sympatická?

Ano, byla, Vendy je fajn holka. Představuje osobní linku seriálu. Je hodně zamilovaná a touží mít se svým novým přítelem Pavlem dítě. Ne že by se k těhotenství nějak nezdravě upínala, jen usoudila, že našla toho pravého a chce s ním založit rodinu. Pak jsou ale chvíle, kdy pochybuje, jestli má tento vztah vůbec budoucnost. Komplikuje se totiž kvůli nějakým nedořešeným problémům z minulosti, které se objeví právě ze strany Pavla. Pavla hraje Pavel Batěk a moc mě potěšilo, že jsme se tu zase setkali, známe se už z dřívějška. Ale měla jsem velkou radost, že jsem se při natáčení mohla potkat s panem Bartoškou.

Jak se vám pracovalo se slovenským režisérem Peterem Bebjakem?

Nevím, jestli to bylo jeho slovenským temperamentem, nebo ne, ale byla mi moc sympatická jeho energie a pozitivní přístup k práci i lidem. Mám ráda, když režisér herce umí vést a ví, co po nich chce, ale zároveň když jim dá do určité míry volnou ruku a důvěřuje jim. Tím, že Vendy neměla do detailu vykreslenou charakteristiku postavy, mohla jsem si ji vlastně hrát tak, jak jsem chtěla. Podle citu.

Učíte se poctivě texty, nebo si je raději upravujete podle svého? Případně nakolik improvizujete?

Snažím se být vždycky dobře připravená, abych pak při natáčení nezdržovala. Nechtěla bych se spoléhat na to, že se naučím text až na poslední chvíli. Úprava textu je vždycky věc domluvy s režisérem. A když to situace dovoluje a partner je stejně naladěný, nebráním se ani improvizaci.

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.