VIDEO: O co jste přišli během dvou dílů Mordparty?

Nestihli jste dva první díly nového krimiseriálu Mordparta? Seriál, jenž se nezabývá jen profesí, ale i osobními linkami hlavních protagonistů, které rozkrýváte postupně. Podívejte se na zásadní okamžiky z Mordparty!

Více uvidíte už ve třetím dílu Mordparty Samota tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Celé díly nového krimiseriálu Mordparta můžete sledovat online na PrimaPlay.

Krimi seriál Mordparta odhaluje nejen vrahy a příběhy obětí, ale také osudy hlavních protagonistů. Každý z nich má problémy, každý z nich bojuje s démony, jež se snaží řešit.

Je to jen Colombova špatná intuice, nebo se něco děje s jeho dcerou?

Doyen Mordparty, Colombo (Jiří Bartoška), sází na silnou intuici a hlavně fakta – v případě nového přítele své dcery jsou to však policejní výslechy. Colombo zjišťuje, že mladík byl několikrát na policejním výslechu, stejně jako zbytek jeho rodiny.

Colombova dcera Anna takové chování otci neodpustí, s Colombem nemluví a odjede s Michalem na dovolenou do Thajska. Michal však drží její telefon v šachu...

Naďa začíná přicházet na důkazy o svém manželovi. Lže?

Naďa se svěřuje kolegovi Pavlovi, že si myslí, že její manžel, s kterým má tři děti, ji podvádí. Marek nechodí domú, je často v práci.

Ačkoliv Naďa jako vystudovaná právnička miluje dodržování pravidel, její manželství ji donutí jedno profesionální porušit – nechá si poslat výpis telefonních hovorů svého manžela Marka. Marka nachytala už několikrát ze lži.

Pavlova minulost ničí jeho budoucnost

Druhý díl Mordparty odkrýval bolavou minulost vyšetřovatele Pavla. Pavel je momentálně šťastný se svou Vendy, jež ví, že našla toho pravého a že je čas založit rodinu.

Pavel má však telefony od své bývalé manželky, kterou pustili z bohnické léčebny. Psychicky se zhroutila ve chvíli, když s Pavlem přišli o dítě. Lékaři jim doporučili jejich vztah ukončit. Barbora však dělá všechno pro to, aby se dostala do Pavlova života zpět. Dokonce se sama představí nicnetušící Vendy, která o existenci Barbory nic nevěděla. Vendy se odstěhovala ze společného bytu. Co teď bude se vztahem Pavla?

3. díl Mordparty, Převýchova, je hlavně o vyšetřování detektivů Nadi a Káji v horách na severu Čech, kde se poměrně sblíží. O zajímavém osudu volnomyšlenkáře Káji se dozvíte ve 4. dílu Mordparty.

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.