Sex a vztahy

19. června 2015 04:30

Anna Kopečková

Chyby, které pokazí romantickou letní schůzku

Neexistuje snad lepší měsíc pro romantické schůzky, než je červen. Samozřejmě s výjimkou května, ale ten už je za námi.

Nicméně v červnu květiny voní snad ještě zběsileji než v máji. Jen si zkuste vybavit například vůni jasmínu, a což teprve čerstvě posečené trávy… Čas romantických dostaveníček vrcholí. Je jen na vás, zda jej dokonale využijete či zda budete dělat školácké chyby, kterými si ovšem podřežete větev, na kterou jste se právě chystala spokojeně usednout…

Nevhodně zvolená lokalita

Nádherných romantických míst najdete kolem sebe nekonečné množství. Stačí se zamyslet a rozhlédnout: nad jezem, pod lipou, u řeky – tam, kde se do ní vlévá potůček, pod vrbičkami, u rozhledny… A pokud zrovna vychází měsíc, vaše schůzka bude dokonalá, úspěch zaručen. Naopak v hlučné restauraci čtvrté cenové skupiny, kde halasně popíjí skupina trampíků a dědové hrají na harmoniku, zažijete, co se romantiky týká, nejspíš velké zklamání.

Až příliš sexy oblečení

Ano, právě k tomu začínající léto jakoby ponouká. Příjemně teplé počasí vám našeptává, abyste se nebála ukázat většinu svých ženských půvabů. To je bezpochyby svůdné, romantické však už méně. Je lepší obléknout krásné letní šaty nežli přijít v kratičkých šortkách a tílku, případně dokonce v bikinách. Buďte raději tajemná, to je daleko romantičtější.

Až příliš obyčejné oblečení

Jsou ovšem ženy, které se odmítají kvůli mužům takzvaně fintit, připadá jim to trapné. Svou nezávislost prezentují tím způsobem, že nad oblečením určeným na rande dvakrát nepřemýšlejí. Staré džíny, bavlněné tričko s drobet už sepraným obrázkem, šedý svetřík… Celkový dojem: nezajímavá myška.

Přemíra alkoholu

Myslete na to, že v horkém létě stoupá alkohol do hlavy s daleko větší intenzitou než kdykoli jindy. Stojíte-li o vskutku staromódně romantickou schůzku, raději z ní alkohol zcela vyškrtněte. Na druhou stranu – nechcete-li v očích svého letního objevu působit jako absolutní suchar, skleničku si dejte. Jednu. Jste přece romantická princezna, nikoli ochmelka.

Nevhodný výběr alkoholu

Ano, i to je důležité. Nesmírně elegantně působí štíhlá číška šampaňského s jahodou, cinzano či nějaký ten barevným ovocem zdobený koktejl. S těmito drinky v ruce budete vypadat kouzelně. Zato pivo rozhodně nedoporučujeme, na romantickou schůzku nepatří. S velkým půllitrem se můžete pravda cítit jako emancipovaná mladá žena, ale bude vás tak vnímat i váš protějšek? Nebude mu připadat, že pozval na schůzku dřevorubce?

Alergie

Jste-li právě ve stavu akutní alergie na pyl, místo schůzky je třeba dohodnout v souladu s vašimi aktuálními zdravotními problémy. Raději se nenechte unést představou romantické letní louky, nebo namísto v mužově náruči skončíte na lékařské pohotovosti. Ve vašem případě bude lépe zvolit stůl na terase v hezké restauraci, pochopitelně ten nejvzdálenější od keře jasmínu zdobeného tak krásně bílými květy…

Nedbale oholené nohy

Nikdo na vás samozřejmě nemůže chtít, abyste se na schůzku připravovala dlouhé hodiny, nicméně čas na oholení nohou byste si udělat rozhodně měla. V drtivé většině případů se mužům na ženách líbí dolní končetiny dokonale zbavené chloupků. Tak nezapomeňte, nebo si váš nový objev pomyslí, že si dal omylem schůzku s – medvědicí. (Ale zas na druhou stranu, medvědice jsou přece krásné…)

Eva Michorová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.