zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Chyby, které pokazí romantickou letní schůzku

Pozor na přemíru alkoholu, i tohle se ženami dělá...
Autor: giphy.com Pozor na přemíru alkoholu, i tohle se ženami dělá...
anna kopečková , Vydáno: 19.06.2015
Neexistuje snad lepší měsíc pro romantické schůzky, než je červen. Samozřejmě s výjimkou května, ale ten už je za námi.

reklama

Nicméně v červnu květiny voní snad ještě zběsileji než v máji. Jen si zkuste vybavit například vůni jasmínu, a což teprve čerstvě posečené trávy… Čas romantických dostaveníček vrcholí. Je jen na vás, zda jej dokonale využijete či zda budete dělat školácké chyby, kterými si ovšem podřežete větev, na kterou jste se právě chystala spokojeně usednout…

Nevhodně zvolená lokalita

Nádherných romantických míst najdete kolem sebe nekonečné množství. Stačí se zamyslet a rozhlédnout: nad jezem, pod lipou, u řeky – tam, kde se do ní vlévá potůček, pod vrbičkami, u rozhledny… A pokud zrovna vychází měsíc, vaše schůzka bude dokonalá, úspěch zaručen. Naopak v hlučné restauraci čtvrté cenové skupiny, kde halasně popíjí skupina trampíků a dědové hrají na harmoniku, zažijete, co se romantiky týká, nejspíš velké zklamání.

Veronika Vinterová Náhoda

VIDEO: Jak působit na schůzce uvolněně?

 

Až příliš sexy oblečení

Ano, právě k tomu začínající léto jakoby ponouká. Příjemně teplé počasí vám našeptává, abyste se nebála ukázat většinu svých ženských půvabů. To je bezpochyby svůdné, romantické však už méně. Je lepší obléknout krásné letní šaty nežli přijít v kratičkých šortkách a tílku, případně dokonce v bikinách. Buďte raději tajemná, to je daleko romantičtější.

Že by špatné oblečení? Nebo dokonce neoholené nohy?!
Autor: giphy.com Že by špatné oblečení? Nebo dokonce neoholené nohy?!

 

Až příliš obyčejné oblečení

Jsou ovšem ženy, které se odmítají kvůli mužům takzvaně fintit, připadá jim to trapné. Svou nezávislost prezentují tím způsobem, že nad oblečením určeným na rande dvakrát nepřemýšlejí. Staré džíny, bavlněné tričko s drobet už sepraným obrázkem, šedý svetřík… Celkový dojem: nezajímavá myška.

Když je venku krásně, randěte v přírodě. Stačí deka, dobré víno a pár dobrot v košíku.

Rande jako víno: Nechte se inspirovat

 

Přemíra alkoholu

Myslete na to, že v horkém létě stoupá alkohol do hlavy s daleko větší intenzitou než kdykoli jindy. Stojíte-li o vskutku staromódně romantickou schůzku, raději z ní alkohol zcela vyškrtněte. Na druhou stranu – nechcete-li v očích svého letního objevu působit jako absolutní suchar, skleničku si dejte. Jednu. Jste přece romantická princezna, nikoli ochmelka.

Nevhodný výběr alkoholu

Ano, i to je důležité. Nesmírně elegantně působí štíhlá číška šampaňského s jahodou, cinzano či nějaký ten barevným ovocem zdobený koktejl. S těmito drinky v ruce budete vypadat kouzelně. Zato pivo rozhodně nedoporučujeme, na romantickou schůzku nepatří. S velkým půllitrem se můžete pravda cítit jako emancipovaná mladá žena, ale bude vás tak vnímat i váš protějšek? Nebude mu připadat, že pozval na schůzku dřevorubce?

Rozmyslete si, než někoho zavrhnete jen proto, že vás pohled na něj hned nerozpálil. Každý nemůže být jako Brad Pitt...

I nepovedené rande může být užitečné

 

Alergie

Jste-li právě ve stavu akutní alergie na pyl, místo schůzky je třeba dohodnout v souladu s vašimi aktuálními zdravotními problémy. Raději se nenechte unést představou romantické letní louky, nebo namísto v mužově náruči skončíte na lékařské pohotovosti. Ve vašem případě bude lépe zvolit stůl na terase v hezké restauraci, pochopitelně ten nejvzdálenější od keře jasmínu zdobeného tak krásně bílými květy…

Nedbale oholené nohy

Nikdo na vás samozřejmě nemůže chtít, abyste se na schůzku připravovala dlouhé hodiny, nicméně čas na oholení nohou byste si udělat rozhodně měla. V drtivé většině případů se mužům na ženách líbí dolní končetiny dokonale zbavené chloupků. Tak nezapomeňte, nebo si váš nový objev pomyslí, že si dal omylem schůzku s – medvědicí. (Ale zas na druhou stranu, medvědice jsou přece krásné…)

Eva Michorová

reklama

Související témata: Rande , romantika , schůzka , léto

reklama

Přečtěte si také

reklama