Sympaťačka Laura Spencer: Co na sebe prozradila Kůstčina pomocnice?

Ač není ve Sběratelích kostí dlouho, a (zatím) nepatří k hlavním postavám, rozhodně není nenápadná. A v úterý večer čeká stážistku Jessicu Warren něco vskutku zajímavého… Než zjistíte, co to budete, mrkněte na info o její představitelce Lauře Spencer.

Další díl premiérové 10. řady seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Štěstí z fotek

Začít ostatně můžete na jejím instagramovém profilu kde je tato rusovlasá kráska, která 8.května oslaví třicáté narozeniny, poměrně aktivní. Upozorňuje tu jednak na své pracovní aktivity, také se však neváhá podělit se o nějakou tu perličku z osobního života.

Třeba momentku z dětství nebo zdokumentované přípravy na (kamarádčinu) svatbu.

A nezdráhá se promluvit ani o tom, pro co má slabost – v tomto případě tedy pro cool vintage oblečení.

Seriálová hvězdička

Co se Lauřiny kariéry týče, zahrnuje především seriálové role. V populární websérii The Lizzie Bennet Diaries si zahrála Jane Bennet. V Teorii velkého třesku (který můžete sledovat na Prima Cool) pak ztvárnila Rajovu svéráznou přítelkyni dermatoložku Emily Sweeney.

Svérázná Jenn

A právě třetí nejvýraznější rolí je pro Lauru bezesporu Jessica Warren, která se k týmu Sběratelů kostí přidala v deváté řadě seriálu. Právě tehdy si tak trochu začala s agentem Sweetsem, později inspirovala Hodginse k vynálezu a nyní jí čeká další zajímavá interakce s jiným členem týmu.

Bude to láska, začátek hlubokého přátelství nebo úplně něco jiného?

Uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love v dalším dílu seriálu Sběratelé kostí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.