Životní styl

8. září 2020 06:00

Sabina byla moje první platonická láska, říká Saša Rašilov v rozhovoru k seriálu Sestřičky

Saša Rašilov hraje v seriálu Sestřičky Modrý kód společně se Sabinou Laurinovou partnerský pár Michala a Mery. Dějem Sestřiček zamíchala Michalova žádost o ruku, kterou Mery odmítla. Proč byla pro oba herecké představitele tato scéna zábavná? I o tom mluví Saša Rašilov v našem rozhovoru. Pusťte si ho už teď a seriál Sestřičky sledujte každou středu a pondělí ve 20.15 na Primě.

Mery Černá, kterou hraje v seriálu Sestřičky Modrý kód a také v původním seriálu Modrý kód Sabina Laurinová, nemá na partnery štěstí. Nyní se zdá, že konečně potkala lásku svého života v osobě doktora Michala Tomáška (Saša Rašilov). Aby to ale Mery ani Michal neměli tak jednoduché, první žádost o ruku bude dost zpackaná.

Jak to mezi Mery a Michalem dopadne a zda nakonec dojde skutečně ke svatbě, to prozradí až další epizody seriálu Sestřičky, které sledujte na Primě vždy v pondělí a ve středu. Nic není jisté, Mery si projde pořádným vztahovým kolotočem – do Rubavy se totiž z Anglie vrátí její dávná láska, excentrický David Hofbauer v podání Marka Němce. Podívejte se na záznam Livestreamu s Markem Němcem.

Spolužáci a dlouholetí přátelé ze seriálu Sestřičky

Sabinu Laurinovou a Sašu Rašilova pojí dlouholeté přátelství, které odstartovalo již za školních let. Jak Saša Rašilov prozradil, Sabina je jeho dávná platonická láska. Právě proto mají nyní oba pocit, že se kruh jejich přátelství a propojení uzavírá. Co dalšího Saša Rašilov prozradil například o své žádosti o ruku? Podívejte se na rozhovor:

Saša Rašilova, Sabinu Laurinovou, Marka Němce a další sledujte v seriálu Sestřičky Modrý kód vždy v pondělí a ve středu ve 20.15 na Primě, osudy sestřiček a lékařů ale můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.