Životní styl

5. října 2020 05:59

Svatba Michala s Mery v seriálu Sestřičky Modrý kód. Dívejte se v pondělí!

Mery s Michalem do toho konečně praští. Neobejde se to ale bez komplikací. Navíc se v Rubavě zjeví i David Hofbauer. Seriál Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Michala a Mery čeká jejich velký den, konečně se přiblížila jejich svatba. Protože ale díky Michalově nečekané žádosti probíhá dost narychlo, na přípravy nezbylo moc času. Také oblečení družiček a nevěsty se řeší na poslední chvíli. Any s Markétou, které role družiček čeká, nejsou se vzhledem svých šatů spokojené, to ale ještě netuší, jaké oblečení si na svatbu vybrala Mery. Ta totiž plánuje vdávat se ve slušivém kalhotovém kostýmku.

Podívejte se na to ve videu:

Tady musí Markéta a Andy zakročit a zabránit, aby se Mery vdávala takto. Jenže jak to ale provést? A jak se bude Mery na změnu plánu tvářit?

Z Martina se díky jeho výstupu na vysokoškolském soustředění stane hvězda sociální sítě TikTok. Posilněn dostatečným množstvím alkoholu předvede u ohně dokonalé taneční vystoupení, kteří jeho spolužáci zvěční a na sociální síti zveřejní. Martin si ale z vystoupení a vlastně ani celého večera vůbec nic nepamatuje!

Sledujte ukázku ze seriálu Sestřičky:

Míša pojme podezření, že je jí Martin nevěrný s vnadnou spolužačkou Natálií, a Martin tomu svým chováním zrovna nepřidá. Za svůj taneček u ohně se totiž dost stydí.

David Hofbauer opět přicestuje do Rubavy. Tentokrát nikoliv z důvodů osobních, ale pracovních. Bojan ani Raspustin, s nimiž se sejde na pivo, mu moc novinek nesdělí, od prvních chvil je ale jasné, že Davida hodně zajímá, jak je na tom Mery a jak se vyvinul její vztah s Michalem….

O plánované svatbě Mery a Michala se nedozví. Jak svatba nakonec proběhne?

Podívejte se na to už teď ve ukázce:

Seriál Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.