Životní styl

23. září 2020 05:59

Tajný ctitel v seriálu Sestřičky: Sledujte exkluzivní ukázky a zjistěte, kdo balí Katku!

Po nemocnici se začínají nečekaně množit rudé růže, které nepatří nikomu jinému než Katce Kinské. Kdo je oním tajným ctitelem a jak se na něj bude Katka tvářit? Podívejte se už teď na exkluzivní ochutnávky ze středeční epizody seriálu Sestřičky Modrý kód, které sledujte na Primě od 20.15.

Saša a Prokop pokračují ve svém smluveném soupeření, dokonce ho povýší na sázku. Podaří se první Saše svést Lukáše, nebo Prokopovi sestřičku Katku? Prokop nasadí silné zbraně v podobě romantických rudých růží, které Katce podstrkuje nenápadně na každém rohu. Pro Barču i pro Katku je to záhada, kdo by oním tajným ctitelem mohl být?

Až ke konci dne se Prokop rozhodne svoji identitu odtajnit. Katku ale moc nepotěší, rovnou ho odmítne. Prokop ale zachová dekorum a z trapné situace vybruslí.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Sestřičky:

Do hry se vrací rubavský vlivný podnikatel Havlena, opět se bude jednat o špinavé kšefty, kdy se na jeho pozemcích vážně zraní dělník. Po úraze spadne do vody, která se stane příčinou jeho zdravotních obtíží. Jenže Havlena se stůj co stůj brání odběrům a analýze vody. Co tím sleduje?

Mrkněte se na upoutávku další epizody seriálu Sestřičky Modrý kód:

Havlena ale nebude jediný vlivný muž na urgentu. Jednou z pacientek bude i asistentka vlivného poslance Kutala, kterou s ním evidentně nepojí pouze pracovní vztah. Protože je ale žena v karanténě, Mery poslance odmítne k pacientce pustit.

Nakonec je však přinucena jej do pokoje k ženě pustit, respektive Kutal se k pacientce vpustí sám, což se Mery v závěru vymstí. I když politika varovala, že se jedná o vysoce infekční nemoc, vedení nemocnice má na věc jiný názor.

Sledujte video, v němž se dozvíte, jaký trest Mery dostane:

Seriál Sestřičky Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě!

Podobné články


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.