Exkluzivní ukázka: Kida čeká v seriálu Sestřičky velký zápas. Půjde mu o život!

Ilegální zápasy jsou vždy na hraně bezpečnosti. Kida čeká v pondělí epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód velký zápas, k němuž ho donutí jeho strýc. Kidovi ale půjde o život. Sledujte Primu v pondělí ve 20.15.

Kid se sice dušoval, že odjede za bratrem do Neměcka, kde bude pilně studovat a žít hodnotnější život, než jakým žil na rubavském sídlišti Rondo. Jenže jak David a Mery zjistí, Kid ve všem lhal a do Německa vůbec neodjel. Žije u svého strýce a tety, společně se svou malou sestřenicí. Právě kvůli ní se vrátí David Hofbauer na Kidovo naléhání do Rubavy. Je totiž vážně nemocná.

U příležitosti léčení malé dívenky se David dozvídá pravdu o Kidovi. Jeho strýc ho nutí bojovat v ilegálních zápasech, což Davida maximálně popudí. Kida nyní čeká náročný zápas. V pouhých 14 letech ho jeho strýc postaví proti dospělému soupeři. A Kidovi půjde o život.

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Sestřičky:

Přežije Kid tento zápas se smrtí? Podaří se Davidovi jeho život zachránit? To uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě v dalším pokračování seriálu Sestřičky Modrý kód!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.