Seriál Sestřičky Modrý kód nasadí Mery brouka do hlavy. Opravdu je David Hofbauer v Rubavě?

Na urgentní příjem opět přivážejí jednu ze známých místních firem, rubavského bezdomovce, který hovoří o jakémsi „doktorovi“, který s nimi žije ve squatu. Že by to byl David? Mery bude značně znepokojená! Seriál Sestřičky Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

Velká kauza se rozehrává u Kratochvílových. Martin stále odmítá akceptovat, že Andy randí se synem jeho největšího nepřítele Hrbkem. Své dceři styky s jejím přítelem prostě jednoduše zakáže a v tomto kroku očekává podporu od své rodiny, jmenovitě manželky a sestry. Jenže jeho sestra Zuzka, to asi není parťák pro tvrdé zákazy…

Mrkněte se na video, jak Zuzka Martina dostane:

Katka Kinská zažije jeden z nejhorších dnů svého života. Jejího tatínka přivážejí na urgentní příjem po autonehodě. Jakkoliv se dušuje, že mu vlastně nic není a může jít rovnou domů, dostane se mu perfektní lékařské péče od Matyho Bojana. Na rozdíl od své manželky nemá Katčin tatínek Radek s ním a rodinou Bojanových takový problém, ba naopak. Když se ale Katčina maminka Ivana dozví, že jejího manžela ošetřuje právě Maty Bojan, ztropí na urgentu opětovně scénu. Té bohužel bude svědkem Libuše, která to Katce ráda kdykoliv vmete do obličeje:

Jak se ale nakonec ukáže, Radek Kinský má jediné štěstí, že ho jako první dostal pod ruku právě Maty. Radek je totiž sice po autonehodě v pořádku, nicméně jeho zdraví ohrožuje něco mnohem závažnějšího….

Na urgentní příjem přiváží Michal z Ronďáku i bezdomovce, který se na urgentu nedávno léčil. Michal přichází se zajímavým postřehem, má pocit, že na sídlišti Rondo zahlédl Davida Hofbauera. Mery této prvotní zmínce nepřikládá důležitost, když se ale ukážou další možné známky Davidovy přítomnosti, zmobilizuje velkou akci, kdy se s Michalem, a dokonce i Adamem Brejchou na Ronďák společně vypraví. Úspěšní v hledání Davida ale nebudou...

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Sestřičky Modrý kód:

Jak to ve skutečnosti je? To uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód, v níž se mimo jiné Ema Vlčková zpije tzv. pod obraz. Proč?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.