zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nejsem hospodyňka, květiny mi vždycky chcípnou, přiznává herečka Tereza Bebarová

Show Jana Krause 9. 9. 2020 Tereza Bebarová
Autor: Prima FTV Show Jana Krause 9. 9. 2020 Tereza Bebarová
staskr , Vydáno: 10.09.2020
Herečka, dabérka a moderátorka Tereza Bebarová se nikdy netajila tím, že se nebojí zkoušet nejrůznější trendy zdravého životního stylu. V tomto přístupu ji podporuje i její dlouholetý přítel. Nejen o tom, proč nejsou manželé, jak je na tom s vařením a jak prožívala zavřená divadla během karantény, se rozpovídala v Show Jana Krause.

reklama

Trojnásobná držitelka Ceny Františka Filipovského za dabing nebo vítězka Cen Thálie. I těmito tituly se může pyšnit televizní a divadelní herečka Tereza Bebarová. Kromě profesního života se ale snaží dostatek času věnovat i tomu osobnímu. Společně se svým dlouholetým partnerem, scenáristou Ivanem Kotmelem, s nímž má dcery Klaudii a Sofii, tvoří moderní pár a díky své odvaze experimentovat se jeví jako průkopníci rozmanitých trendů zdravotního životního stylu.

Lidé si nás zaškatulkovali jako alternativní 

Podle vlastních slov totiž většinu věcí, které přicházejí do módy, mají oni už dávno vyzkoušené. „Teď je kupříkladu v módě dělat všechno zdravě, což my už máme za sebou. Byli jsme asi deset let vegetariáni, ovšem v průběhu svého druhého těhotenství jsem najednou dostala chuť na maso,“ přiznala Bebarová s tím, že si ale vždycky vybírají jen to, co jim vyhovuje. Nejen kvůli zalíbení ve zkoušení nejrůznějších trendů si lidé rodinu Bebarové údajně zaškatulkovali jako alternativní. „To asi vzniklo z toho, že žijeme v domě a ne v činžáku, že žijeme zdravě, že rádi chodíme bosí, což je teď mimochodem také moderní,“ vysvětlila.

Herečka Tereza Bebarová s dcerou
Autor: profimedia Herečka Tereza Bebarová s dcerou

V nedávném rozhovoru pro Český rozhlas zároveň přiznala, že dřív to se zdravou životosprávou doháněla do extrému. „Když se cokoli přežene do absurdna a nedodržuje se zdravá střední cesta, je to špatně. Odmítala jsem kdysi pečení s tím, že je nezdravé. Uvědomila jsem si ale, že tom to vůbec není. Je to o hlavě, o tom, jak jsem na tom se stresem a jestli jsem šťastná. Jestli si k tomu dám jednu buchtu navíc, není podstatné,“ svěřila se herečka.

S partnerem nám pomohlo říkat si pravdu

Na téma pečení a vaření narazil ve své show i moderátor Jan Kraus. Na jeho dotaz, jak je na tom s kulinářským uměním, současná protagonistka vlastního pořadu o vaření sebekriticky přiznala, že se sice snaží udržovat teplo domova, ale není to úplný ideál. „Nejsem hospodyňka. Neumím se kupříkladu postarat o kytky, vždycky mi chcípnou,“ řekla na rovinu.

Show Jana Krause 9. 9. 2020 Tereza Bebarová
Autor: Prima FTV Show Jana Krause 9. 9. 2020 Tereza Bebarová

Co jí však očividně kvete a prospívá, je její vztah. O svém partnerovi, s nímž je už od studia na konzervatoři, tvrdí, že je to muž snů. „Jsme spolu od našich sedmnácti let a máme v podstatě společné dětství. Za ty roky už jsme si prožili všechno možné, včetně mnoha krizí. Po nich jsme si řekli, že si začneme říkat pravdu, což nám velice pomohlo,“ prozradila herečka a na vysvětlenou, proč se ještě nevzali, dodala: „Jedno ruské přísloví říká, že lidé spolu mají sníst tři kopky soli, což se mi moc líbí, protože to nemá být celou dobu jen idyla, a ani to nejde.“

V krátkém rozhovoru pro sociální sítě Show Jana Krause také upřímně podotkla, že zavření divadel kvůli opatřením proti šíření koronaviru jí vůbec nevadilo. „Shodou okolností jsem na mateřské, takže tak jako tak téměř nehraju. Jsem doma, uspávám děti. Pro ty, které divadlo živí, je to samozřejmě nepříjemné. Já si ale nemůžu stěžovat, protože jsme měli spoustu času věnovat se dětem a vymysleli jsme spoustu věcí během karantény,“ uvedla s tím, že největší vzácností je pro ni momentálně odpočinek: „Moje malé dítě je hrozně akční a já bych si třeba ráda na chvíli, aspoň na deset minut, lehla na zahradě na lehátko. To bych si moc přála.“

Show Jana Krause 2. září 2020 - Jaroslav Flegr

Bez drastických opatření vyskočí denní přírůstky nakažených nad tisíc, varuje biolog Jaroslav Flegr

Marie Rottrová během koncertu

Strachu se člověk může jedině postavit, říká zpěvačka Marie Rottrová

Sabina Laurinová jako Mery

Mezi dvěma muži jsem se rozhodovala naposledy v sedmi letech, tvrdí Sabina Laurinová alias Mery

reklama

Související témata: Show Jana Krause , Tereza Bebarová , herecka , zdravý životní styl , partner , vaření , experimenty , děti , mateřská

reklama

Přečtěte si také

reklama