Omrkněte 30 nezadaných párty šelem, které se chtějí seznámit!

TMO - 30 party šelem

Tady jsou nezadané dívky, které si od čtvrtka budou vybírat partnera ve velkolepé seznamovací show Take me out! Single kluky z Česka a Slovenska jim budou dohazovat moderátoři Jakub Prachař a Milan Zimnýkoval. Sexy šelmy jsou sice hladové po muži svého života, zároveň ale "neskočí" po každém představovaném! Z jejich upřímosti někdy až mrazí. Pánové, třeste se!

Seznamování nebudou mít single mladíci nikterak jednoduché. Pro oslovení třicítky dívek se budou snažit udělat vše. Jejich "vše" však mnohým dívkám zdaleka nestačí...

PREMIÉRU Take me out si nenechte ujít od 14. září každý čtvrtek ve 22.30 na Primě!

Take Me Out je provokativní a veselá, původem britská seznamovací show, ve které všechno závisí na prvních dojmech. Třicet nezadaných žen má jen letmý pohled na to, aby rozhodlo o budoucnosti přihlášených mužů v soutěži, a to prostřednictvím světelné hry. Pokud se dámám muž stojící naproti zalíbí, nechají svá světla zapnuta a vyvolený postoupí do dalšího kola. Pokud se jim ale z nějakého důvodu líbit nebude, světla zhasnou.

Světla nesvítí, musíš z kola ven

V případě, že tak udělají všechny, muž ze hry vypadává a žádného rande se nedočká. Čím déle ale muž vydrží, tím více se o něm dámy dozvědí. Když se mu podaří úspěšně zdolat tři kola, karty se obrátí a začne si vybírat on.

Pokud nakonec jeho vyvolená není proti, dvojice jde na své první rande, na kterém opět nechybějí kamery. Diváci se pak vždy v následující epizodě dozvědí, jak to celé dopadlo.

Seznamovací show Take Me Out společnosti FremantleMedia odstartovala v roce 2010 ve Velké Británii. Díky stále větší popularitě a milionům diváků má za sebou už 8 sérií. Formát dosud lokalizovalo už 34 zemí po celém světě včetně USA, Německa, Maďarska nebo Číny.

V Indonésii na úspěch show dokonce navázaly spin-off formáty jako Take Him Out či Celebrity Take Me Out.

Moderátoři show: Jakub Prachař a Milan Junior Zimnýkoval

Podívejte se na EXTRA POZVÁNKU KE SLEDOVÁNÍ SHOW OD JAKUBA PRACHAŘE