Šéfův snídaňový zázrak! Vsadíme se, že zelenější zdravou lahůdku nevytvoříte

Už při pohledu na svěží zeleň Zdeňkova nedělního snídaňového nápoje se člověk musí probudit. Jeho poctivé smoothie je ideální alternativou k zaběhaným snídaním typu chléb s „něčím“. Nebojte se možná zvláštnější kombinace surovin a určitě si ho také připravte.

Zdeněk Pohlreich do svého nápoje zdraví, který připravil v nedělním Teď vaří šéf!, přidává kokosovou vodu se špenátem, banánem, zeleným jablkem, avokádem a trochu medu. Nutriční hodnoty v receptu pozvedl ještě chia semínky.

Věděli jste, že podle tradiční čínské medicíny zelená strava údajně posiluje játra a žlučník? Právě játra podle dávných pravidel rozvádějí energii do celého našeho těla.

K zeleným potravinám patří například špenát, avokádo, zelené saláty, brokolice nebo bílé hroznové víno.

Tady je příprava zdravého zeleného smoothie krok za krokem:

Další smoothie Zdeňka Pohlreicha, která by vám mohla zachutnat:

Mangové smoothie:

Okurkové smoothie:

Ananasové smoothie:

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.