Pstruh s pomerančem, selečí líčka a další recepty z Teď vaří šéf! VI (5) jsou online

Teď vaří šéf! VI (5)

Vařte jako šéf! a bude vám chutnat vše. Hned v úvodu si můžete přehrát celý nedělní díl kuchařské show Zdeňka Pohlreicha, níže najdete vybrané recepty. Dobrou chuť vám přeje šéf Pohlreich.

Tentokrát začneme hodně zeleným smoothie. Zdeněk do svého nápoje zdraví přidá kokosovou vodu se špenátem, banánem, zeleným jablkem, avokádem a trochu medu. Nutriční hodnoty v receptu pozvedl ještě chia semínky.

Takový ranní drink vás zasytí i vyživí klidně až do oběda. Kdyby ne, má náš šéfkuchař samozřejmě v záloze i něco malého před ním. Udělá tradiční sváču z tvarohovou pomazánkou s bylinkami a čerstvou paprikou.

Další inspirací je odpolední svačina z lehké zelené čočky s koriandrem a kari, k obědu se hodí křehoučká selečí líčka. A k večeři? Pečený pstruh s pomerančem.

Sledujte šéfa každou neděli v 18.00 na Primě v kuchařské show Teď vaří šéf!

Zelená čočka zase jinak:

Kořeněná selečí líčka s kukuřicí:

Lehoučká a velmi chutná pomazánka z tvarohu a bylinek:

Pstruh se zeleným hráškem:

Víte, jaký je rozdíl mezi koktejlem a smoothie?

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.