Detektivní seriál V.I.P. vraždy začíná: Nad propastí

Už v neděli od 20.20 na Primě můžete začít sledovat oblíbený seriál V.I.P. vraždy od samého začátku. Detektiv Beran (Patrik Děrgel) se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd. Hned první případ ho zavede do komplikované V.I.P. společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty.

Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová (Soňa Norisová), úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů.

Původní český krimiseriál V.I.P. vraždy vysíláme každý čtvrtek ve 21.35 na Primě

Vyšetřování mladému detektivovi komplikuje nejen jeho šarmantní, mazaná a výřečná podezřelá, ale také fakt, že Klaudie je dobrá známá Beranova šéfa Sochora, má spoustu obdivovatelů v řadách policistů a také ji zbožňuje Beranova matka.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Podaří se Beranovi se ctí vrátit mezi elitní detektivy a najít i přes komplikace vraha posedlého touhou po slávě? I to se ukáže už dnes večer!

V každém díle se můžete těšit na veřejně známé tváře, které si mnohdy zahrají samy sebe.

Hned v tom prvním si spisovatelka Klaudie Wolfová přizve jako kmotra své další knihy s názvem Nad propastí svého dlouholetého kamaráda moderátora Karla Voříška.

"Křtil jsem už mnohokrát, ale nikdy to nebylo součástí seriálu. Byla to malá rolička, hrál jsem sám sebe. Ale jak říkají herci: Není malých a velkých rolí. Už jsem se kdysi před kamerou objevil, měl jsem jednu větu v seriálu Chlapci a chlapi. Natáčení během křtu bylo zpestření mé práce a moc mě bavilo. Jen zahrnovalo delší čekání, ale to se při natáčení občas stává," říká oblíbený moderátor zpravodajství FTV Prima Karel Voříšek.

Připravte se na dnešní premiérový díl a poznejte všechny důležité postavy.

Sdílejte článek
Štítky Karel Voříšek celebrity vip

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.