Seriály a filmy

28. února 2014 10:00

Iveta Zábová

Celeste Buckingham: Mladičká zpěvačka, která dobývá svět

Před několika dny jsme vám představili první z porotců soutěže X Factor, Sisu Lelkes Sklovskou. Dnes je na řadě něžná a energická mladičká zpěvačka, která má našlápnuto na opravdu hvězdnou kariéru! Představujeme vám…Celeste Buckingham!

Celeste Buckingham je 18-tiletá slovenská zpěvačka americko-švýcarského původu. Vyrůstala na Slovensku a svými rodiči byla již od útlého věku vedena k hudbě a tanci. V 15-ti letech ji maminka přihlásila do druhé řady Česko Slovenské Superstar, kde jste mohli tuto neobvykle krásnou dívku s bohatou hřívou kaštanových vlasů poprvé spatřit i vy. V soutěži se dostala do finále, kde však vypadla v jednom z vyřazovacích kol.

Celeste ale nehodlala svůj sen o kariéře zpěvačky vzdát - po soutěži se dostala do povědomí singlem „Blue guitar“ a následně „Nobody knows“, jež byl součástí projektu na podporu slovenských autistů. V květnu roku 2012 vydala první album s názvem „Don´t Look Back“.

V roce 2013 vyhrála cenu MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech/Slovak Act a obdržela spoustu dalších význačných ocenění. V listopadu 2013 vydala druhé studiové album „Where I Belong“. Svým jedinečným hlasem bourá příčky hitparád a svou tvorbou se může rovnat k nejúspěšnějším mladým zpěvačkám současnosti!

V únoru 2014 byla nominována na cenu Radio Disney Music Awards v kategorii The Best New Artist!

V současné době žije v Tennesee, kde studuje Belmont University v Nashvillu.

I Celeste jsme vám vyzpovídali!

Jak se připravujete na roli porotkyně X Factoru?

Asi tak, jak se člověk připravuje, když hraje ve filmu nebo když trénuje na důležitý zápas. Tvrdá práce, studování scénářů, psychická příprava na to, že to bude náročné, dlouhé, ale plné zábavy. Určitě budu sedět u televize a „nakoukávat“ starší americké díly X Factoru. Taktéž si musím vybrat členy týmu, kteří mi během soutěže poradí ohledně soutěžících, výběru písniček pro moji skupinu, ohledně image, stylu vystoupení, abychom všechno udělali tak, že se to divákům bude líbit. Velmi se na tuto výzvu těším.

V čem si myslíte, že spočívá vaše největší síla?

Mám mladé uši. Stále hledám novou hudbu, která mě pobaví nebo zaujme. Při projevu zpěváka nebo zpěvačky umím vycítit, jestli jsou emoce upřímné nebo jestli jde jenom o herecký výkon. V tom je moje největší síla.

Budete hodnou nebo zlou porotkyní?

Budu upřímná a budu se soutěžícími mluvit narovinu. Pokud bude jejich výkon dobrý, pochválím je a projevím uznání. Pokud nebude, tak jim rovněž povím, co si myslím a zkusím jim poradit. Chci mít rovnováhu v tom, co říkám.

Jaký by měl podle vás být člověk, který má X Factor?

Ten člověk by měl něčím zaujmout – výrazem, zpěvem nebo charakterem. Také by měl být upřímný, měl by zůstat skromný, ale zároveň by měl mít sebevědomí a věřit, že uspěje. To z člověka vyzařuje víc než cokoli jiného.

Co považujete za své největší úspěchy?

Písničku Run Run Run, získání ocenění OTO, Slovenský slavík, Žebřík a MTV – Best Czech/Slovak Act. Ale největší úspěch je pro mě to, když mi fanoušci říkají, že moje tvorba se jim líbí a že rádi poslouchají moji hudbu.

Na jakých projektech kromě X Factoru momentálně pracujete?

Aktuálně řeším rádioturné v Americe, spolupráci s Pitbullem a další nové písničky. Připravujeme pár překvapení na leden a únor a další věci na jaro a léto 2014. Velmi se na to všechno těším.

Na mužnější část poroty se můžete těšit příště!

Nezapomeňte sledovat naše facebookové stránky www.facebook.com/xfactorcesko !

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.