Poselství andělů na týden od 14. srpna: Přichází velké změny, které vás možná překvapí

Možná jste po změně už dlouho toužili, možná přijde nečekaně, ať už to máte jakkoliv, jisté je, že tento týden bude ve znamení velkých změn. Co dalšího vzkazují andělské karty?

Karta na tento týden: Životní zkušenost

Karta Životní zkušenost vás doslova vybízí k tomu, abyste se zamysleli nad vašimi dosavadními cestami a zkušenostmi. Zdá se, že je před vámi velká životní změna a vy možná přemýšlíte, zda jste na ni opravdu připraveni. Ale můžete být klidní, pokud dochází ke změně ve vašem životě, vždy na ni máte dostatek zkušeností a vždy je pro vaše největší dobro. Jediné, co vás brzdí, je strach. Ale ten je v tuto chvíli zbytečný.

Všechny zkušenosti, které vám do života přicházejí, ať už ty dobré, nebo pomyslně zlé, mají pro vás vlastní význam a hodnotu. I ty nejtěžší okamžiky vám mohou přinést moudrost a obohatit vaše osobní i duchovní poznání. Každý krok na vaší cestě je důležitý a má svůj vlastní smysl. Takže pokud je před vámi rozhodnutí, které musíte učinit, neodkládejte jej, je nejvyšší čas na změnu.

Čtěte také: Magická srpnová tajemství: Vavřincovy slzy prý umí splnit každé přání

Ve vztazích můžete mít pocit, že věci už dlouho nefungují tak, jak byste si představovali. Ale tentokrát už váš pomyslný pohár trpělivost přetekl a vy zjišťujete, že takhle už dál žít nechcete. Promluvte si s partnerem, řekněte mu bez výčitek a hádek své pocity i to, jak byste chtěli váš vztah změnit. Možná budete překvapeni, že on to cítí úplně stejně. Pozor si však dejte, abyste se zbytečně nešťourali v minulosti. Ta už je pryč a nedá se změnit. Soustřeďte se na to, co je právě tady a teď.

V pracovní oblasti je možná změna zaměstnání. Ti, kteří nemohli dlouho najít práci, dostanou nabídku, která se neodmítá. Ti, kteří byli v práci dlouhodobě nespokojení, budou možná překvapeni výpovědí, která jim přistane na stole. I když vás v první chvíli zaskočí a může se objevit strach z budoucnosti, vězte, že je to to nejlepší. Dlouho vás práce nenaplňovala, ale neměli jste odvahu na to, abyste to změnili. Teď máte šanci začít znovu a podle svých představ, tak se do toho vrhněte po hlavě. Budete úspěšní.

Jaký bude srpen podle karet Helen Stanku?

Sdílejte článek
Štítky výklad karet výklad z karet andělé andělské karty andělské poselství poselství andělů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.