Poselství andělů na týden od 7. srpna: Zapomeňte na křivdy z minulosti, naučte se odpouštět

Nést si s sebou neustále křivdy a zklamání z minulosti, vám v ničem neprospívá. Odpusťte sobě i druhým a začněte znovu. Uleví se vám. Co dalšího vzkazují andělské karty na nový týden?

Karta na tento týden: Síla

Karta Síla představuje odvahu, sílu vnitřního ducha a schopnost ovládat své instinkty a vášně. Symbolizuje schopnost zkrotit divoké síly, které se v těchto dnech ve vás mohou prát s nejistotou a strachem něco podniknout, něco nového začít. Tato karta vás povzbuzuje, abyste se nezalekli výzev a abyste důvěřovali svým schopnostem.

Možná o sobě neustále pochybujete, možná jste jen náhle pocítili strach začít jednat, ale vězte, že jste mnohem silnější, než si právě teď myslíte, než si uvědomujete. Důvěřujte si a potom zvládnete každou situaci i potíž, která se před vámi objeví. Avšak mějte na paměti, že silou a násilím nikdy nic nezmůžete. Zkuste to se soucitem, láskou a porozuměním.

Čtěte také: Štír, Lev, Kozoroh aneb 7 znamení, která mají problém odpouštět

Ve vztazích je čas odpustit věci, které už se odehrály dávno v minulosti, ale které si neustále nosíte s sebou. Zbytečně vám brání najít vztah nový nebo ve zlepšení vztahu stávajícího. Nemučte se věcmi, které už jsou v minulosti, naučte se odpustit sobě i druhým a jít dál. Pokud vám byl partner nevěrný a vy se stále nedokážete rozhodnout, jestli mu odpustit, nebo ne, pak naslouchejte hlasu svého srdce.

Zkuste si představit, jaký by byl život bez něj. Jak se při té představě cítíte? Uleví se vám, máte chuť něco podniknout, změnit, prostě začít znovu? Pak vás ve vztahu už nic nedrží. Nebo se naopak cítíte smutní, prázdní, bez energie? Potom byste si měli s partnerem promluvit a nastavit jasná pravidla dalšího fungování vašeho vztahu. Ať už se rozhodnete jakkoliv, uleví se vám.

V pracovní oblasti vás čekají nové výzvy, na které je potřeba se řádně připravit. Jste-li ve vedoucí pozici, nezapomínejte, že lepší, než vyznávat metody zastrašování, výhrůžek nebo strachu, je vždy pochvala, ocenění a porozumění. Jen tak s vámi budou vaši podřízení rádi pracovat. V opačném případě, až budete nejvíc potřebovat jejich pomoc, otočí se k vám zády. Pokud jste v pozici, kdy můžete poskytnout pomoc a ochranu těm, kteří potřebují, udělejte to.

Co nás čeká tento týden podle kartářky Helen Stanku?

Sdílejte článek
Štítky výklad karet andělé andělské karty andělské poselství poselství andělů karta dne

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.