Horoskop lásky na srpen 2023: Rak bude zamilovaný, Střelec zažije osudové setkání

Jak to bude v srpnu 2023 s láskou podle mariášových karet? Kdo si bude užívat lásku a pohodu, kdo trochu zapomene na svého partnera a kdo by si měl ujasnit, co ve vztahu vlastně chce? Přečtěte si, jak na tom bude v srpnu s láskou vaše znamení zvěrokruhu.

Beran

Občas potřebujete sami sobě dokázat, že všichni vaši expřátelé jsou do vás stále zamilovaní. Jenže někdy není úplně dobré navazovat zase vztahy z minulosti, které nebudou mít žádného trvání. Jste úžasní a není potřeba, aby vám to stále někdo opakoval, když to víte.

Býk

Už dlouho se cítíte osamoceni a máte pocit, že jste na vše sami. Je to především tím, že potřebujete pomoci s dětmi. Vy si totiž myslíte, že nedáváte dětem vše, co můžete, a tak se dost často přetěžujete. Začněte myslet nejdříve sami na sebe a pak můžete potkat někoho, kdo pro vás bude oporou.

Blíženci

Občas koketujete a flirtujete se svým okolím a přijde vám, že to je v pořádku. Jenže problém nastane, když se vše otočí a přesně to, co děláte vy, udělá váš partner. To je pak oheň na střeše a vy jste nepříčetní. Berte to tak, že když vy nic neděláte, nemá důvod ani váš partner, a nevěřte všem zprávám.

Rak

Láska pro vás bude celý měsíc klíčová. Můžete se zamilovat nebo obnovit vztah. Každopádně budete prožívat krásný měsíc plný lásky a pohody. Pokuste se opravdu si to užívat a nad ničím nepřemýšlet. Hlavně si to ničím nenechte kazit. Dělejte jen to, co vám přijde radostné a nenucené.

Lev

Všimli jste si, že vám muži v poslední době lezou na nervy a že vám přijdou všichni divní? Ono to tak špatné nebude, problém může být ve vás a v tom, že cítíte křivdu, která se stala někdy dávno, a stále si ji s sebou nosíte. Promluvte si s partnerem na rovinu a uvidíte, že se vše změní.

Panna

Dlouho milujete někoho, kdo je pro vás nedostižný. Jenže problém je v tom, že ten člověk to vůbec neví a vy si myslíte, že spolu prostě nemůžete být. Vidíte ve všem velký problém, jenže on ten problém je jen ve vaší hlavě. Najděte odvahu a tomu dotyčnému to prostě řekněte, třeba budete mile překvapeni.

Váhy

Partner má nějaké problémy a nechce o tom s nikým mluvit. Bude to vypadat, že je uzavřený a nedostupný, ale je to tím, že vás nechce obtěžovat a stěžovat si. Má pocit, že by pak nebyl dostatečně silný a viděli byste v něm jen zkrachovalce. Nabídněte mu pomoc, ocení to, ani nevíte jak.

Štír

Váš strach vás ovládá. Pokud jste sami, je to tím, že se bojíte zamilovat a máte strach, že vás zase někdo bude ovládat. Máte totiž jednu slabinu, a to je láska. Pokud si k sobě někoho pustíte hodně blízko, tak pak nevidíte jeho chyby a dost často vás ten člověk může zranit. Buďte odvážní, láska za to stojí.

Střelec

Tento měsíc se vám podaří uzavřít všechny minulé chyby a to, co jste zanedbali ve vašich vztazích. Dokonce se vám v životě objeví někdo, koho jste fakt dlouhé roky neviděli a už jste si mysleli, že ho nikdy neuvidíte. To setkání bude osudové a vy se dozvíte o sobě spousty věcí, které vám pomůžou pochopit současnost.

Kozoroh

Ve vztazích hledáte vzrušení, ale na druhou stranu hledáte i něco stálého a dlouhodobého. Jsou to dvě rozdílné věci, a to vaše protějšky klame a nevědí si s tím rady. Musíte si ujasnit, co opravdu chcete a jak by měl váš vztah vypadat. Pak takového člověka potkáte a můžete být konečně šťastni.

Vodnář

Nezapomněli jste, že máte partnera? V poslední době vše zapomínáte a stále něco hledáte. Možná i váš partner má pocit, že na něj jednou zapomenete, a tak se začne chovat stejně jako vy a vám to přijde divné. Budete si myslet, že o vás partner nemá zájem, ale ono vše bude jinak.

Ryby

Budete si užívat hojnost lásky a všech s tím souvisejících aspektů. Prostě tím, že lásku budete dávat, tak ji budete dostávat, a to opravdu v hojné míře. Užijte si ten pocit, že je o vás opravdu postaráno a že jste jedineční, protože vy si to o sobě často nemyslíte a podceňujete se. Zbytečně.

Zdroj: Autorský text Jana Wurflová a neffira.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.