Poselství andělů pro čtvrtek 22. června: Důležitá rozhodnutí dnes raději odložte

Vaše tělo vyloženě křičí po odpočinku, pokud je to jen trošku možné, vezměte si dnes volno a určitě nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí. Co dalšího vzkazují andělské karty?

Karta pro dnešní den: Poustevník

Karta Poustevník je často spojována s introspekcí, samotou a hledáním duchovního poznání a připomíná, že je nejvyšší čas na chvíli poodstoupit od vnějšího světa a věnovat se hlubšímu duchovnímu vývoji. Je skvělý čas na meditaci a hledání vnitřní moudrosti.

Ať už řešíte cokoliv, budete nejspíš potřebovat čas a prostor na to, abyste učinili zásadní rozhodnutí. Nespěchejte na sebe a nedělejte unáhlené závěry, kterých byste později mohli litovat. Pokud máte ve svém okolí někoho, komu opravdu důvěřujete a kdo rozumí dané problematice, nebojte se ho požádat o vhled a názor. Neznamená to, že se musíte zařídit podle rad dotyčného, jen budete mít i odosobněný náhled na danou věc, a to se vždycky hodí.

Čtěte také: Červnu podle numerologie vládne čtyřka: Je čas si vše srovnat a zorganizovat

Dny mohou být pro vás velmi stresující, naučte se proto techniky, jak zvládat stres. Pomáhá pohyb, ideální je procházka v přírodě. Sedněte si na chvíli pod strom nebo k zurčícímu potoku a nechte myšlenky jen plynout. Možná se objeví řešení vaší situace tak nečekaně, že vás to samotné překvapí. Naučte se pracovat s dechem. Správně dýchání vás dokáže zklidnit v jakékoliv situaci. Pokud se na něj nedokážete soustředit, zkuste počítat nádechy a výdechy.

V práci vám to dnes nepůjde příliš od ruky, máte za sebou náročné období a vaše tělo potřebuje odpočinek. Je-li to možné, vezměte si pár dní dovolenou a odpočiňte si. Potřebujete zregenerovat fyzické i psychické síly. Ve vztazích se vyhněte řešení problémů, dnes byste stejně s partnerem nenašli společnou řeč. Raději vše odložte na zítra.

Jaký je červen podle výkladu karet Helen Stanku?

Sdílejte článek
Štítky meditace výklad karet výklad z karet andělské karty andělské poselství poselství andělů karta dne

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.