Poselství andělů pro neděli 25. června: Věřte svým snům a začněte je realizovat

V dětství míváme spoustu snů a plánů, na které buď postupně zapomínáme, nebo od nich upouštíme, a to je škoda. Vraťte se do dětských let a splňte si své sny. Co dalšího vzkazují andělské karty pro dnešní den?

Karta pro dnešní den: Snílek

Karta Snílek symbolizuje intuici, snový svět a neočekávané příležitosti. Možná se právě teď nacházíte ve fázi, kdy je potřeba více naslouchat svým snům, intuici a vnitřní moudrosti, abyste se posunuli vpřed ve svém životě.

Tato karta vám připomíná, že vstupujete do nové fáze života, ale nemusíte se bát, čekají vás samé vzrušující zážitky a dobrodružství. Nezapomínejte věřit ve své sny, a pokud se vám je ještě nepodařilo zrealizovat, pak teď máte tu nejlepší příležitost. Celý vesmír se spojí, aby vám vaše přání vyplnil, tak si dejte pozor na to, co si přejete.

Čtěte také: Největší strachy podle horoskopu: Býci se bojí chaosu, Raci opuštění

V práci naslouchejte druhým, i když máte pocit, že vaše rozhodnutí je správné a nápad nejlepší, když si vyslechnete i ostatní, zjistíte, že lze ještě skvěle vylepšit ku prospěchu vás všech. Možná se dostanete do situace, na kterou nebudete stačit, v takovém případě určitě požádejte o pomoc odborníka. Neuzavírejte nové smlouvy, aniž byste si je důkladně přečetli, ideálně i s někým, kdo dané problematice rozumí. Vyhnete se tak případným sporům později.

Ve vztazích dnes budete proplouvat bez větších zádrhelů, radost vám mohou udělat odrostlejší děti překvapením nebo jen společně stráveným časem. Trápí-li vás nějaké pochybnosti, promluvte si o všem otevřeně s partnerem, nejenže vás pochopí, ale také hned nabídne řešení, abyste se cítili lépe.

Jaký bude nový týden podle výkladu Helen Stanku?

Sdílejte článek
Štítky sny výklad karet výklad z karet andělé andělské karty andělské poselství

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.