Poselství andělů pro pondělí 19. června: Naslouchejte svému srdci, vede vás správnou cestou

Stojíte před důležitým rozhodnutím a zoufáte si, že nevíte, kterou cestou se vydat? Na chvíli se zastavte a naslouchejte svému srdci, povede vás neomylně tím správným směrem. Co dalšího vzkazují karty pro dnešní den?

Karta pro dnešní den: Víra

Karta Víra symbolizuje důvěru, oddanost a přesvědčení a připomíná, jak moc je víra důležitým prvkem na naší životní cestě. Není to jen víra v pravém slova smyslu, ale také víra v sebe sama, ve svá rozhodnutí, v rodinu i přátele, kterými se obklopujete, ve své schopnosti.

Možná jste se právě teď dostali do situace, kdy se musíte rozhodnout, ale nejste si jisti. Zkuste se na chvíli ponořit do svého nitra a naslouchejte svému srdci, vždycky vás povede správnou cestou, ať už vám to bude příjemné, nebo ne. Naučte se pobývat jen sami se sebou, skvělé jsou procházky v přírodě, která vás nabije pozitivní energií a zároveň si vyčistíte hlavu tak, že k vám najednou budou proudit nápady úplně samy.

Čtěte také: Vidíte často stejné symboly? Zjistěte, co znamená srdce, kruh a další obrazce

Do života vám může vstoupit člověk, který vám může pomoci na cestě za vašimi sny. Nebojte se se mu otevřít a sdílet s ním své pocity. Může jít o někoho v práci, ale také je možné, že potkáte nového přítele. Nevyhýbejte se společnosti, v té vám dnes bude velmi dobře. Zjistíte totiž, že máte kolem sebe spoustu úžasných lidí, o které se můžete opřít, kdykoliv potřebujete.

Máte pocit, že překážky, které jsou vám kladeny do cesty, nemůžete nikdy zvládnout? Pak na chvíli odstupte stranou a nechte věci, ať se dějí bez vašeho přičinění. Vše, co k vám přichází, má velký význam pro váš budoucí život, i když to teď ještě možná nevidíte. Zkuste v sobě nalézt své vnitřní dítě, zavzpomínejte si na dobu, kdy vám svět připadal jako bezchybné místo plné dobrodružství, a pokuste se v sobě to nadšení znovu najít.

Jaký bude tento týden podle výkladu karet Helen Stanku:

Sdílejte článek
Štítky karty výklad karet andělské karty andělské poselství poselství andělů karta dne

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.