Poselství andělů pro sobotu 17. června: Pusťte se do nových projektů, půjdou vám od ruky

Dnešní karta připomíná, že můžete dosáhnout všeho, nač jen pomyslíte, chce to jen se nebát a pustit se do plnění svých přání a snů. Co dalšího andělské karty vzkazují?

Karta pro dnešní den: Mág

Karta Mág symbolizuje kreativitu, sílu a magii v našem životě. Jasně dává najevo, abyste se nebáli pustit do všeho, co si jen zamanete, ať už to bude cokoliv, půjde vám to skvěle od ruky. Máte totiž dostatečné schopnosti a dovednosti, abyste dosáhli svých cílů.

Nabídl vám šéf nové místo, vedení týmu, nový projekt a vy se zdráháte, zda to vůbec zvládnete? Pak právě tato karta vás nabádá, abyste neváhali a do všeho, co k vám přichází, se pustili s chutí a nadšením. Máte totiž dostatečné znalosti a potřebné zdroje informací, abyste vše zvládli bez sebemenších zádrhelů. Vše, do čeho se pustíte právě v těchto dnech, se vám povede dotáhnout do vítězného konce. Jste připraveni, je čas vyrazit na novou cestu.

Čtěte také: Zahánění stresu podle horoskopu: Berany uklidní pohyb, Panny kreativní činnost

Pokud jste dlouho nemohli najít svou spřízněnou duši, dnes se dobře rozhlížejte, může být velmi blízko vás. Možná je to osoba, se kterou se potkáváte každý den a nikdy jste si nevšimli jejího zájmu o vás. Přijměte pozvání na kávu nebo procházku, budete si skvěle rozumět a je možné, že z toho vzejde láska na celý život.

Nemáte-li ve vztazích stále štěstí, zapracujte na své sebedůvěře. Mějte se rádi takoví, jací jste. Zkuste se na sebe každé ráno podívat do zrcadla a říct si, jak se máte rádi. Pokud nemáte rádi sami sebe, nemůžete to chtít ani po ostatních. Využijte skvělých energií a nechte život, ať před vámi otevře ty nejúžasnější a nejneobyčejnější zážitky a možnosti. Jděte za svými sny.

Podívejte se, jaký bude červen podle výkladu karet Helen Stanku:

Sdílejte článek
Štítky vztahy výklad karet andělé andělské karty andělské poselství poselství andělů karta dne

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.