Celebrity

28. listopadu 2023 08:00

Eliška Reiglová

Přes dvacet let vztahu bez jediné krize. Věra Mikulcová by se ráda vdala

Profesionální kulturistka Věra Mikulcová cvičení věnovala celý svůj život a právě tato vášeň ji kromě jiného spojuje také s její partnerkou Janou. Tu nyní vyvedla na slavnostní křest knihy a vypadala vedle ní velmi spokojeně. Uznala proto, že je čas ve vztahu udělat další krok a promluvila o tom, že by si ji ráda vzala.

Nejúspěšnější česká kulturistka Věra Mikulcová už přes dvě dekády tvoří pár se svou přítelkyní Janou Paulátovou. Jedna druhé jsou tak dlouhodobě oporou a navzájem se podporují a motivují při plnění svých snů a cílů. Když si dámy vyrazily do společnosti, bok po boku se usmívaly tak, jako by snad byly zamilované jen čerstvě.

„Nám to klape pořád skvěle. My jsme spolu od roku 2002 a ještě jsme neměly žádnou krizi,“ vysvětlila Mikulcová pro eXtra.cz. Na křest knihy dorazila v mokasínech, modrých kalhotách a modré vzorované košili. Její partnerka pak zvolila výrazně vzorované šaty, byť přítomné oslňovala spíše svým neutuchajícím úsměvem.

Svatba jako další krok

Po více než dvou společných desetiletích, dlouholetém soužití, pořízení domácích mazlíčků a nespočtu nejen sportovních výzev se tak pochopitelně nabízí otázka, zda partnerky náhodou už nepřemýšlejí nad tím, že vztah posunou ještě o něco dál.

„My se bavíme o té svatbě. Takže se asi vezmeme, to je ten krok, kam bychom to chtěly posunout. Myslím si, že když se mají lidi rádi, tak je hezké spojit to tímto poutem. Na druhou stranu si myslím, že to manželské pouto ale není nutnost,“ prozradila slavná kulturistka.

Klíč ke spokojenému vztahu je podle Věry Mikulcové přitom jednoduchý. „Poslouchat toho druhého. Je třeba naslouchat tomu, co ten druhý říká. Přijde mi, že když jsou spolu dva, tak občas spolu nemluví. Takže mluvit spolu  a potom je všechno v pohodě,“ dodala.

Připomeňte si také letošní svatbu Ondřeje Brzobohatého a Daniely Písařovicové:

Sdílejte článek
Štítky krize láska vztah svatba Věra Mikulcová Jana Paulátová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.