Celebrity

12. října 2023 14:27

Tomáš Durčák

Věra Mikulcová slaví 21 let s partnerkou. Bez tebe bych nedošla až sem, děkuje jí

Známá a úspěšná česká kulturistka Věra Mikulcová před pár dny oslavila svůj svátek a nyní si připomíná další významné datum. Právě dnes je to totiž jedenadvacet let od chvíle, kdy se zamilovala do své partnerky Jany Paulatové. Důvodů ke spokojenosti však má víc, jelikož má aktuálně zároveň pravděpodobně svou životní formu a válí na soutěžích.

Obě partnerky už více než dvě dekády spojuje nehynoucí láska nejen k sobě, ale také k fitness, cvičení a zdravému způsobu života. Proto společně už dvacet let rovněž provozují fitcentrum v Jihlavě. A kromě společného štěstí v soukromí, Věra Mikulcová nadále pokračuje ve pravidelném trénování, díky němuž se aktuálně může pochlubit neuvěřitelnou postavou.

„Pátek, co jiného než se jít protáhnout, dopoledne kolo v přírodě a odpoledne fitko. Ideální kombinace pro naše tělo. Je dobré dělat více věcí. Čím víc, tím líp, ať se nenudíme a nesedíme doma na gauči. Ale všeho s mírou,“ napsal před pár dny Věra Mikulcová na sociální sítě ke svým fotografiím z posilovny. Jak vidno, opravdu se nezastaví a když zrovna neposiluje, hýbe se jinými způsoby.

Za fakt, že se může plně věnovat tréninkům a stravě vděčí právě milované Janě, která je sama trenérka, ale řeší řadu povinností okolo fitka i jejich společné domácnosti. „Letos je nám 42 let. A právě dnes jsme spolu 21 let, tedy půlku dosavadního života. Každý den spolu v práci i v osobním životě. Děkuji za štěstí, které mě potkalo,“ napsala dnes Jana ke společné fotce s Věrou na svůj Facebook.

Věra Mikulcová se na konci srpna zúčastnila soutěže Masters of Olympia, kde předvedla fantastickou postavu a umístila se mezi deseti nejlepšími závodnicemi. „Janičko moje, moc děkuju za všechno, co pro mě děláš, tento výsledek je z velké části tvoje zásluha. Bez tebe bych nedošla až sem,“ napsala dojemně Mikulcová partnerce na svůj Instagram.

.... letos je nám 42 let 😅 a právě dnes jsme spolu 21 let 🤩... půlku dosavadního života ☺️ každý den spolu v práci 💪i osobním životě 💕... děkuji za štěstí 🍀 které mě potkalo 🥰...

Posted by Jana Paulatova on Wednesday, October 11, 2023

Dělat kulturistiku je to nejlepší, co může být. Nikdy se v žádném sportu nenaučíte tolik o výživě, anatomii, o svém těle. Nikdy neuvidíte vaše svaly, jak jsou v den závodů do detailu vyrýsované, a o vůli ani nemluvím. Musíte mít neskutečnou vůli, sebekázeň, odříkání. Myslím, že lidé, co dělají kulturistiku profesionálně, jsou nadlidi a jsou nedocenění,“ svěřila se v minulosti Mikulcová v rozhovoru pro Prima Ženy.

Cvičení a zdravý životní styl dodržuje nejedna celebrita:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.