Celebrity

25. srpna 2023 10:12

Tomáš Durčák

Kulturistka Věra Mikulcová jde do životní akce s radikální změnou, ukázala nové vlasy

Profesionální kulturistka Věra Mikulcová cvičení věnovala celý svůj život a nyní má před sebou šanci splnit si jeden z největších snů. V rámci příprav na prestižní soutěž Masters Olympia proto nepodceňuje žádný detail a změně se tak nevyhnul ani její účes.

Svou neúnavnou dřinu a disciplínu může známá česká kulturistka již tento víkend přetavit v cenný úspěch. Zúčastní se totiž kulturistické akce Masters Olympia, kde budou kulturisté bojovat o finanční odměny v celkové hodnotě přesahující pět milionů korun. Věra Mikulcová má už poslední rýsování a tréninky za sebou a nyní už ladí poslední drobnosti.

Pro soutěž se rozhodla rovněž změnit účes. Nakonec si vybrala dlouhé havraní vlasy, v jejichž kontrastu skvěle vyniká vypracovaná postava, zejména ramena. V posledních dnech rovněž sklízí na sociálních sítích hromadu chvály za skvěle připravenou formu, s níž chce na soutěži pomýšlet až na ty nejvyšší stupínky.

Dělat kulturistiku je to nejlepší, co může být. Nikdy se v žádném sportu nenaučíte tolik o výživě, anatomii, o svém těle. Nikdy neuvidíte vaše svaly, jak jsou v den závodů do detailu vyrýsované, a o vůli ani nemluvím.  Musíte mít neskutečnou vůli, sebekázeň, odříkání. Myslím, že lidé, co dělají kulturistiku profesionálně, jsou nadlidi a jsou nedocenění,“ svěřila se v minulosti Mikulcová v rozhovoru pro Prima Ženy.

Pokud kulturisté nevědí, co se svým tělem správně dělat, může jít o velmi nebezpečnou sportovní disciplínu:

Kromě fanoušků jí bude samozřejmě fandit i její partnerka Jana, o níž Věra v minulosti přiznala, že je její první láskou. „Je to neskutečný člověk, s láskou se o mě stará, pomáhá mi a já jsem jí za to moc vděčná. Potkaly jsme se samozřejmě ve fitku v Jihlavě. Pochází z Liberce a do Jihlavy přijela na školu a už tady zůstala se mnou,“ uvedla upřímně sympatická kulturistka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.