Přetvářka jde stranou. Bára a Jitka si otevřeně vyhlásí válku

Ivana Korolová (34) soupeří s Natálií Halouzkovou (22) už delší dobu. Jako Jitka a Bára jsou rivalkami o místo v prestižní televizní redakci, zatím si i přesto vycházely vstříc. Nebo to tak alespoň vypadalo. Nyní se však mezi nimi rozhořela otevřená bitva, tudíž se máme v rodinném seriálu na co těšit. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Dosud si Jitka zachovávala tvář sympatické a nápomocné kolegyně, která si pracovní souboj nijak zvlášť nepřipouští. Na svou konkurentku se v jednom kuse usmívala a téměř by se mohlo zdát, že jsou obě stážistky kamarádky. Půvabná brunetka ale moc dobře ví, že místo ve slavné redakci získá jen jedna z nich, proto od samého počátku vymýšlí na Báru jednu kulišárnu za druhou.

Po výpovědi Kristýny Frejové coby tety Mirky jí už nikdo nestojí za zády a musí začít skutečně pracovat, aby Vladimíra Polívku coby nepřístupného šéfa Ondřeje přesvědčila o svých schopnostech. „Co jim vadí? Že jsi líná,“ zhodnotí přímočaře svou neteř ostřílená Mirka. Namísto pořádného pracovního zápřahu jí ale doporučuje nejrůznější finty, jak lidi kolem sebe správně využít.

U Natálie Halouzkové, která kvůli roli Báry razantně změnila vizáž, to vidí jednoznačně. „Do té budeš muset jít tvrdě. Zatím jsi jí jen tak lehce škodila. Tuhle holku v poctivém souboji neporazíš,“ řekne Jitce na rovinu zkušená teta, dodá jí odvahu a zbaví obav, že si jejího záškodnictví Bára všimne. „Ať to pozná. Začne se bát, bude mít vztek, začne dělat chyby,“ předvídá Mirka.

Válka o místo

Jitka v podání Ivany Korolové, která nedávno představila svou hudební novinku, si vezme její rady k srdci a při první příležitosti se činí. Využije chvilky, kdy Bára odběhne od rozdělané práce a zformátuje jí disk. Začínající novinářka tak přijde o všechna data. I když se Jitka vymlouvá na výpadek proudu, Bára se od počítačového odborníka brzy dozví pravdu. Mezi oběma dívkami se tak rozpoutá zcela otevřený boj.

Sdílejte článek
Štítky válka souboj FTV Prima Ivana Korolová boj Natálie Halouzková Kristýna Frejová Exkluzivní ukázka vyhlášení války Dobré zprávy seriál Dobré zprávy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.