Překvapivý zvrat! Vladimíru Polívkovi přihraje seriál do náruče další zrzku

Ač to ještě v rodinném seriálu na nějakou love story mezi Vladimírem Polívkou (33) a Natálií Halouzkovou (21) nevypadá, z jeho zákulisí prosákla ven zpráva, že právě tito dva si nejspíš padnou do náruče. Děj slibuje nejromantičtější televizní lásku.

Producent Ondřej Toman v podání Vladimíra Polívky má všechno pod placem a své pracoviště řídí pevnou rukou. Když se v redakci Dobrých zpráv objeví Bára, holka z malé vesnice, není nadšený. Ale i tady platí, že co se škádlívá, rádo se mívá. A tak i přestože je Ondřej zadaný, něco ho na mladé stážistce zaujme. „S Vladimírem se mi natáčí krásně. Točili jsme jeden vypjatější exteriér a šlo nám to moc hezky, což svědčí o tom, že to herecky funguje. Z toho mám dobrý pocit,“ prozradila po natáčení Natálie Halouzková.

„Ondřej se může zdát jako studený čumák, ale věřte, že tomu tak není. Bára to pozná. Je férový a má dobré jádro. I přestože se prezentuje jako našňořený televizní producent, kořeny má na vesnici, odkud Bára pochází, a tím pookřeje,“ popisuje herečka svého kolegu s potutelným úsměvem. „No, sympatie k sobě budou mít, ne že ne, i když on ze začátku z její stáže nadšený není,“ prozrazuje Halouzková, která kvůli roli začínající novinářky podstoupila razantní změnu vizáže.

Hlavním smyslem života je pro Ondřeje práce a maminka, takže na holky nemá moc času, byť i to se změní. „Práce je pro něj nejdůležitější, ale do toho mu život začne komplikovat máma. Je to chlap, který je schopný v práci vyřešit pět problémů za den, ale doma maminku neukočíruje. Ti schopní chlapi navenek to tak většinou mají,“ přiznává herec, který hned dodává, že to je v každé rodině podobné a ani ta jeho není výjimkou. „Maminka občas sem tam něco zkomplikuje, to je jasné. Jako v každé rodině.“

Vladimír Polívka po boku Halouzkové i Denisy Nesvačilové

V seriálu Dobré zprávy se Vladimír setkává i s „osudovou“ hereckou kolegyní Denisou Nesvačilovou coby sporťačkou Gitou. A i tihle dva mají k sobě blízko. „Začínali jsme ve Slunečné, pak byl Polda, jeden film a teď Dobré zprávy. S Vladimírem dost často tvoříme pár. Jsme takoví Kolářová s Hanzlíkem,“ usmívá se zrzka, která má ale v Dobrých zprávách smůlu a bere ji s úsměvem. „Slyšíme na sebe, máme se rádi, a dokonce malinko i žárlíme, když si povíme, že něco točíme, a nehrajeme spolu,“ směje se Denisa Nesvačilová. A Vladimír přiznává, že je moc rád v takové dobré dámské společnosti. „S Denisou se známe léta a je skvělá. Obě jsou to super parťačky,“ přiznává herec a dodává, že je to důležité, protože je pak práce o to příjemnější.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.