Překvapivý zvrat! Vladimíru Polívkovi přihraje seriál do náruče další zrzku

UP-Dobré zprávy IMG 1 (Bára a Ondřej)

Ač to ještě v rodinném seriálu na nějakou love story mezi Vladimírem Polívkou (33) a Natálií Halouzkovou (21) nevypadá, z jeho zákulisí prosákla ven zpráva, že právě tito dva si nejspíš padnou do náruče. Děj slibuje nejromantičtější televizní lásku.

Producent Ondřej Toman v podání Vladimíra Polívky má všechno pod placem a své pracoviště řídí pevnou rukou. Když se v redakci Dobrých zpráv objeví Bára, holka z malé vesnice, není nadšený. Ale i tady platí, že co se škádlívá, rádo se mívá. A tak i přestože je Ondřej zadaný, něco ho na mladé stážistce zaujme. „S Vladimírem se mi natáčí krásně. Točili jsme jeden vypjatější exteriér a šlo nám to moc hezky, což svědčí o tom, že to herecky funguje. Z toho mám dobrý pocit,“ prozradila po natáčení Natálie Halouzková.

„Ondřej se může zdát jako studený čumák, ale věřte, že tomu tak není. Bára to pozná. Je férový a má dobré jádro. I přestože se prezentuje jako našňořený televizní producent, kořeny má na vesnici, odkud Bára pochází, a tím pookřeje,“ popisuje herečka svého kolegu s potutelným úsměvem. „No, sympatie k sobě budou mít, ne že ne, i když on ze začátku z její stáže nadšený není,“ prozrazuje Halouzková, která kvůli roli začínající novinářky podstoupila razantní změnu vizáže.

Hlavním smyslem života je pro Ondřeje práce a maminka, takže na holky nemá moc času, byť i to se změní. „Práce je pro něj nejdůležitější, ale do toho mu život začne komplikovat máma. Je to chlap, který je schopný v práci vyřešit pět problémů za den, ale doma maminku neukočíruje. Ti schopní chlapi navenek to tak většinou mají,“ přiznává herec, který hned dodává, že to je v každé rodině podobné a ani ta jeho není výjimkou. „Maminka občas sem tam něco zkomplikuje, to je jasné. Jako v každé rodině.“

Vladimír Polívka po boku Halouzkové i Denisy Nesvačilové

V seriálu Dobré zprávy se Vladimír setkává i s „osudovou“ hereckou kolegyní Denisou Nesvačilovou coby sporťačkou Gitou. A i tihle dva mají k sobě blízko. „Začínali jsme ve Slunečné, pak byl Polda, jeden film a teď Dobré zprávy. S Vladimírem dost často tvoříme pár. Jsme takoví Kolářová s Hanzlíkem,“ usmívá se zrzka, která má ale v Dobrých zprávách smůlu a bere ji s úsměvem. „Slyšíme na sebe, máme se rádi, a dokonce malinko i žárlíme, když si povíme, že něco točíme, a nehrajeme spolu,“ směje se Denisa Nesvačilová. A Vladimír přiznává, že je moc rád v takové dobré dámské společnosti. „S Denisou se známe léta a je skvělá. Obě jsou to super parťačky,“ přiznává herec a dodává, že je to důležité, protože je pak práce o to příjemnější.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.