Vladimír Polívka změnil image. Vítej v klubu, reagovali na nový vzhled kolegové

Vladimír Polívka: Proč dává podpisy i mužům a co nejdrsnějšího mu řekla fanynka?

Vladimír Polívka nepochybně patří k našim nejhezčím hercům. Nyní se rozhodl pro razantní změnu vzhledu, o kterou se se svými fanoušky podělil na sociálních sítích. Co ho k nové image vedlo?

Syn herce Bolka Polívky (72) a Chantal Poullain (65) své fanoušky překvapil radikální proměnou. Dvaatřicetiletý Vladimír Polívka si nabarvil vlasy na výrazně ledovou blond barvu a poodhalil, že jeho rozhodnutí pro tak razantní změnu nebylo jen tak bez rozmyslu. „Já vím no, není to jen tak ale! Má to svůj důvod! A teď pojď do mě… jo, nebo ne?“ ptal se sledujících na svém instagramovém profilu.

Většina fanoušků i přátel mu pod snímkem nové vlasy chválila. „Super!“ věnovala svému hereckému kolegovi kompliment Hana Vagnerová. „Jsem si říkala, kdy do toho bouchneš. Vítej v klubu blondýn,“ okomentovala nový vzhled hudebnice a modelka Terezie Kovalová. Mezi blonďáky ho přivítal také zpěvák Adam Mišík, který přednedávnem prošel podobnou proměnou. Svou původní zrzavou barvu totiž také nahradil blond kšticí. „Vítej v klubu,“ poznamenal vtipně.

Pronikavé modré oči a výrazné rysy Vladimíra Polívky spojené s jeho nepřehlédnutelným charismatem už dostaly do kolen nejednu dívku. Přesto herec v minulosti na vztahy příliš štěstí neměl. Randil například s brunetkou Martinou a modelkou Karolínou Krézlovou, ani s jednou to však nevyšlo.

Nyní se ale zdá, že je všechno jinak. Už několik měsíců totiž září štěstím po boku blondýnky Magdy, s níž se poprvé na veřejnosti pochlubil loni v říjnu na premiéře slovenského filmu Zpráva v pražské Lucerně. Polívka patří mezi ty, kteří se se svým soukromím na sociálních sítích příliš nechlubí. Tentokrát je tomu ovšem jinak. Se svou kráskou sdílel zamilovanou fotografii, na níž se k sobě láskyplně tisknou.

Herec sice neprozradil, jak se se svou novou přítelkyní seznámil, v rozhovoru pro Prima Ženy ovšem přiznal, že to určitě nebylo přes v současnosti velmi populární seznamovací aplikaci Tinder. Tu podle svých slov nemá, protože mu prý k poznávání nových žen stačily sociální sítě. „Dneska si stačí zařídit Instagram – to je seznamka se vším všudy,“ vysvětlil Polívka. Podobné starosti však nyní očividně vůbec nemusí řešit. Vedle půvabné Magdy, která svým šarmem tak trochu připomíná Chantal Poullain, totiž vypadá skutečně šťastně a spokojeně. Na herce se již brzy můžete těšit také v novém seriálu televize Prima Dobré zprávy, který umožní divákům nahlédnout do zákulisí televizního světa.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.