Celebrity

1. února 2022 10:00

Petra Kloidová

Bolek Polívka o problematickém vztahu se synem Vladimírem: Vadilo mu, že je náš

Žít po boku slavného otce Bolka Polívky není vždy lehké, to přiznává bez okolků i úspěšný herec Vladimír Polívka. „Bylo období, kdy Vladimírovi trošku vadilo, že je rodičů, jako jsme my,“ netají se herecká legenda.

Bolek Polívka je hrdý šestinásobný otec. Uznává, že život s legendou je těžký nejen pro manželky, ale i pro děti. Zatímco jeho dospělí potomci Vladimír Polívka a Anna Polívková už svět divadla a filmu zdárně ovládli, Bolek je hrdý i na ty mladší a nejmenší: „Člověk má z těch dětí radost. Mám tři kluky a tři holky. Jenda je basketbalista, Franta je filozofující bohém. Mariance od dětství říkáme Motýlek, ta se furt vznáší.“

Bolek Polívka se s Chantal Poullain rozvedl po patnácti letech vztahu. V únoru v roce 2020 se znovu oženil, vzal si svou dlouholetou partnerku Marcelu. „My jsme se s Marcelkou vzali pozdě, po 28 letech. Žili jsme na divoko. Já jsem se styděl, na divoko to není dobrý. Když jsme se vzali, Franta přišel, objal maminku a řekl: Vítaj do rodiny, mamo,“ vzpomíná na svoji nedávnou svatbu Bolek.

Herecká výchova valašského krále

V pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradil, že si z něj jeho děti dělají často legraci. „Franta vystrčí bříško, nahrbí se, v pomalém rytmu chodí po bytě – a já jsem pochopil, že jsem to asi já. Jenda přijde ráno – já se probouzím – a řekne mi: Jak ses vyspala, legendo? Jsem pro ně legenda, ale v uvozovkách,“ říká Polívka.

Stejně jako s dcerou Aničkou, tak i s nejstarším synem Vladimírem hraje divadlo, aby se vídali častěji. Pohledný Vladimír jejich vztah vždy s humorem komentoval jako lehce bizarní díky svéhlavému Bolkovi.

„Vymyslel si třeba takovou hru, že budu jeho pes, modrá doga Oskar. A ten byl odsouzen k tomu, že když táta potřeboval klid, aby si mohl popovídat v hospodě s kamarády, dával mi povely: Tady si lehni, zůstaň, místo... Tak jsem tam ležel třeba i několik hodin a čekal na další rozkaz. To se ještě v restauracích smělo kouřit, ale když ležíte pod stolem, tam ten kouř zase až tolik nejde,“ vylíčil Dědkovi s úsměvem Polívka junior.

Jaké to je být synem slavného Bolka Polívky?

Jeho otec přiznává, že bylo období, kdy mladému Vladimírovi nedělalo dobře, že je synem slavné Francouzky Chantal Poullain a valašského krále Bolka Polívky. „Být legendou je někdy na obtíž. Bylo období, kdy Vladimírovi trošku vadilo, že je rodičů, jako jsme my. Chantall vadilo, že mu to vadí. A já jsem jí říkal: Klid, je v období, kdy by byl nejradši, kdyby matka byla zkumavka a otec neznámý,“ dodal slavný herec. Více se dozvíte v dnešním dílu 7 pádů Honzy Dědka ve 21:35 na Primě.

Vladimír Polívka se pak jako úspěšný snowboardista v mládí vydal hledat sám sebe do Kanady, kde zjistil, že stejně jako rodiče miluje divadlo. Dnes je nejen úspěšným divadelním hercem, ale i filmovým a televizním. Nedávno také ukázal svou novou přítelkyni, která se nápadně podobá jeho mamince Chantal.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.