Celebrity

1. prosince 2021 06:00

Chantal Poullain: Otec mi zakazoval cizince! Bolek na něj zapůsobil. Co tchánovi přinesl?

7 pádů Honzy Dědka (31) - Chantal Poullain o seznámení s Bolkem Polívkou

Chantal Poullain její otec varoval před vztahem s cizincem. Především mu ale šlo o to, aby neskončila s Angličanem. Při výčtu varování nicméně na jednu národnost zapomněl... na Čechy. Když však Chantal svému otci představila Bolka Polívku, charismatický mim si monsieur Poullaina hned podmanil.

Herečka s nenapodobitelným francouzským šarmem Chantal Poullain zavzpomínala v talkshow 7 pádů Honzy Dědka na seznámení s Bolkem Polívkou.

„Když byl lockdown, říkala jsem si, že se asi zblázním, a tak jsem se informovala v nemocnici, jestli bych tam nemohla dělat řidiče. Zjistila jsem ale, že bych musela mít zdravotní školu. Když ale bude další lockdown, nabídnu se do sanitky a budu lidi jenom držet za ruku,“ zvažuje budoucí náplň práce Chantal Poullain.

Jak to měl otec Chantal Poullain s Bolkem Polívkou?

V rozhovoru s Honzou Dědkem zavzpomínala i na seznámení Bolka Polívky s jejím otcem. „Já jsem Francouzka, my Francouzi jsme hovada, myslíme si, že nám každý musí rozumět. Můj otec nemluvil žádným jiným jazykem, rozčiloval se, že v cizině lidi nemluví francouzsky. Otec mi říkal, abych si vzala, koho chci, klidně Rusa, ale ne Angličana. Když jsem mu přivedla Bolka, hned se skamarádili. Bolek přinesl flašku. Hned si rozuměli,“ prozradila Honzovi Dědkovi s tím, že problémy rozumět svému muži měla v začátcích i ona.

Nejen doma, ale i na jevišti, kde spolu hráli představení Šašek a královna. „Nerozuměla jsem mu vůbec. Jen jsem na něj koukala a říkala jsem si, co říká. Sakra, co říkáš? Na začátku to bylo takhle. Ale potom už jsem začínala chápat,“ zavzpomínala herečka, která má se slavným mimem syna Vladimíra. „Vladimír říká, že kdybych ho učila česky, dodnes dělá jenom pantomimu,“ vtipkovala Poullain.

Celý rozhovor se Chantal Poullain sledujte v 7 pádů Honzy Dědka v archivu iPrima. Dalšími hosty úterního dílu byla ekonomka a rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová, muzikant Václav Noid Bárta a manželé Zuzana a Tomáš Paulovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.