zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Chantal Poullain: Otec mi zakazoval cizince! Bolek na něj zapůsobil. Co tchánovi přinesl?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 01.12.2021
Chantal Poullain její otec varoval před vztahem s cizincem. Především mu ale šlo o to, aby neskončila s Angličanem. Při výčtu varování nicméně na jednu národnost zapomněl... na Čechy. Když však Chantal svému otci představila Bolka Polívku, charismatický mim si monsieur Poullaina hned podmanil.

reklama

Herečka s nenapodobitelným francouzským šarmem Chantal Poullain zavzpomínala v talkshow 7 pádů Honzy Dědka na seznámení s Bolkem Polívkou.

„Když byl lockdown, říkala jsem si, že se asi zblázním, a tak jsem se informovala v nemocnici, jestli bych tam nemohla dělat řidiče. Zjistila jsem ale, že bych musela mít zdravotní školu. Když ale bude další lockdown, nabídnu se do sanitky a budu lidi jenom držet za ruku,“ zvažuje budoucí náplň práce Chantal Poullain.

Chantal Poullain
Autor: FTV Prima/ 7 pádů Honzy Dědka Chantal Poullain

 

Jak to měl otec Chantal Poullain s Bolkem Polívkou?

V rozhovoru s Honzou Dědkem zavzpomínala i na seznámení Bolka Polívky s jejím otcem. „Já jsem Francouzka, my Francouzi jsme hovada, myslíme si, že nám každý musí rozumět. Můj otec nemluvil žádným jiným jazykem, rozčiloval se, že v cizině lidi nemluví francouzsky. Otec mi říkal, abych si vzala, koho chci, klidně Rusa, ale ne Angličana. Když jsem mu přivedla Bolka, hned se skamarádili. Bolek přinesl flašku. Hned si rozuměli,“ prozradila Honzovi Dědkovi s tím, že problémy rozumět svému muži měla v začátcích i ona.

Chantal Poullain slaví 65 let.

Chantal Poullain slaví 65 let a šokuje: Bolka Polívku prý stále miluje, rozvodu lituje

Nejen doma, ale i na jevišti, kde spolu hráli představení Šašek a královna. „Nerozuměla jsem mu vůbec. Jen jsem na něj koukala a říkala jsem si, co říká. Sakra, co říkáš? Na začátku to bylo takhle. Ale potom už jsem začínala chápat,“ zavzpomínala herečka, která má se slavným mimem syna Vladimíra. „Vladimír říká, že kdybych ho učila česky, dodnes dělá jenom pantomimu,“ vtipkovala Poullain.

Celý rozhovor se Chantal Poullain sledujte v 7 pádů Honzy Dědka v archivu iPrima. Dalšími hosty úterního dílu byla ekonomka a rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová, muzikant Václav Noid Bárta a manželé Zuzana a Tomáš Paulovi.

 

Vladimír Polívka

Vladimír Polívka ukázal novou přítelkyni. Připomíná jeho mámu Chantal Poullain

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , FTV Prima , 7 pádů Honzy Dědka online , Chantal Poullain , Bolek Polívka

reklama

Přečtěte si také

reklama