Celebrity

11. listopadu 2022 09:37

Karolína Oehmová

Denisa Nesvačilová o roli sportovní redaktorky. Prozradila, že jí nadbíhal hokejista

Denisa Nesvačilová hraje v seriálu sportovní zprávařku Ditu

Usměvavá herečka Denisa Nesvačilová (31) hraje v seriálu z televizního prostředí sportovní redaktorku. Nyní promluvila o své roli, zážitku s hokejistou a nastínila, zda její postavu sportovní redaktorky Gity potká nějaká velká láska.

Do zákulisí televize mají nyní možnost nahlédnout diváci skrz seriál, který mapuje práci nejen moderátorů a redaktorů, ale i lidí, kteří za celým výsledkem stojí. „Já v seriálu Dobré zprávy hraji Gitu Rosovou, což je sportovní redaktorka, která má i svůj pořad. Je to holka, která mi je sympatická. Doufám, že se z ní nestane nějaká potvora, ale vypadá, že je hodná, je s ní sranda a má velmi ráda sportovce,“ popsala svou roli herečka Denisa Nesvačilová pro redakci Prima Ženy.

Balil mě hokejista, neměli jsme si co říct

Zálibu ve sportovcích Denisa se svou seriálovou Gitou teda moc nesdílí. „Já se přiznám, že jsem měla náznaky od jednoho pana hokejisty, že by měl eventuálně o mě zájem, a moc jsme si neměli co říct, poněvadž sport už je pro mě uzavřená životní kapitola,“ prozradila ze svého soukromí Nesvačilová, která jinak ke sportu má kladný vztah. Dříve se věnovala moderní gymnastice, ale kvůli úrazu málem skončila na invalidním vozíku. „Jsem ráda, když sport můžu sledovat v televizi a nemusím ho dělat,“ dodává pobaveně.

Před kamerou po boku Vladimíra Polívky

Chybějící lásku ke sportu by ale mohla nahradit ta skutečná. Tu Denisa našla u svého partnera Petra Kolečka. Jak na tom bude s láskou v roli Gity? „Čeká mě tam spoustu různých milostných zápletek a samozřejmě, jak už to v životě bývá, i Gita potká nějakou lásku,“ prozradila Nesvačilová kousek z děje seriálu. Vypadá to, že by mohla najít zalíbení ve svém kolegovi, kterého hraje Vladimír Polívka. Nakonec nebylo by to žádné překvapení „Partneříme spolu už po několikáté. Děláme si srandu, že jsme jako Hanzlík a Kolářová. Vždy osloví jednoho na projekt a pak volají hned druhému, že budeme partneři,“ směje se Denisa Nesvačilová.

Sdílejte článek
Štítky láska seriál herec role Vladimír Polívka sport Denisa Nesvačilová Petr Kolečko Dobré zprávy FTV Prima hokejista Gita Rosová televize

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.