Vladimír Polívka představuje zlatíčka Sáru Rychlíkovou a Jana Fantu

Dobré zprávy (1) – Zlatíčka Mona a Šimon

Herečku Sáru Rychlíkovou a Jana Fantu budeme brzy znát jako hlavní moderátorskou dvojici oblíbené redakce. Zatímco oni zazáří v seriálové novince před kamerou známého pořadu, Vladimír Polívka na ně bude coby nepřístupný producent Ondřej dohlížet. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Prostředí slavné redakce spojí herce Vladimíra Polívku, Jana Fantu a Sáru Rychlíkovou. V novém seriálu se představí v rolích přísného producenta a milované moderátorské dvojice. Rychlíkovou jako Monu a Fantu coby Šimona diváci jednoduše zbožňují. Z obrazovek se na ně oblíbené duo, které tvoří pár i v soukromí, vždy usmívá a srší dobrou náladou. Když se ale kamery vypnou, dokonalá idylka mizí.

I zlatíčka totiž musí plnit pracovní povinnosti, které jim sem tam nejsou zrovna ku radosti. „Pojedete na Traktorandál do Dolních Zahrádek,“ oznámí jim Vladimír Polívka jako producent Ondřej a totálně tak zhatí jejich nadšení, že budou mít přímý přenos z fashion weeku. Představa závodu traktorů se příčí nejen bývalému válečnému reportérovi, ale zejména krásné Moně. Odpor jim ovšem nebude nic platný, o čemž se můžete přesvědčit v prvním dílu seriálu Dobré zprávy, který uvidíte ve středu od 20:15 na Primě. Společně namísto exkluzivní módní přehlídky zavítají do malebné vesničky, kde se pro místní občany odehrává zcela zásadní závod.

Děj seriálové novinky:

Bára Beránková (Natálie Halouzková) je obyčejná holka z vesnice, které se během dvou dnů zcela změní život. Při zaskakování za otce zachrání čest rodné obce Dolní Zahrádky a vyhraje lokální prestižní klání Traktorandál. To jí přinese nabídku na stáž v redakci populárního pořadu Dobré zprávy. Bára tak nastupuje do prestižní redakce a stěhuje se do velkoměsta. Příchodem Báry se v zaběhlé rutinní show začínají rodit nové nápady a ona se pochopitelně seznámí i s nepřístupným producentem Ondřejem Tomanem.

O pozornost si ale říká i hvězdná moderátorská dvojice zlatíček – Šimon (Jan Fanta) a Mona (Sára Rychlíková), sporťačka Gita Rosová (Denisa Nesvačilová), hodinová manželka Hermína Hesová (Alžbeta Stanková), rosnička Marián Tleskač (Mirek Šimůnek), bratři pekaři Tadeáš Tyl (Jan Komínek) a Tobiáš Tyl (Tomáš Weber), Karel Kunc (Igor Chmela) se svou talkshow Host Karla Kunce nebo bývalý válečný reportér Petr (Vojtěch Vodochodský).

A zatímco je Bára mimo domov, její otec Jerry (David Prachař) a matka Miluška (Linda Rybová) musí řešit nově vzniklé ohrožení jejich farmy. Bratr Michal (Ondřej Rychlý) se s podporou Bářiny nejlepší kamarádky Fany (Darja Pavlovčinová) učí být otcem dítěti, které možná ani vůbec není jeho. Michal totiž kdysi chodil se Sabinou (Kateřina Klausová), holkou z velkého města, a i když jejich vztah skončil, stále na ni myslí. Jednoho dne se Sabina objeví a není sama, má těsně před porodem a tvrdí, že dítě, která se má každou chvíli narodit, je jeho, a Michal tomu bezmezně věří.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.