Prima přináší Dobré zprávy! Nový seriál vás vezme do zákulisí televize

Dobré zprávy (1) - upoutávka

Televize Prima už 26. října uvede nový seriál Dobré zprávy. Děj se odehrává v televizním prostředí a těšit se můžete na oblíbené tváře. V hlavních rolích se představí například Denisa Nesvačilová, Miroslav Šimůnek, Sára Rychlíková nebo Natálie Halouzková.

Seriál představí příběh vesnické dívky Báry, která získá stáž v redakci Dobrých zpráv, které obdivuje, a tím si začne plnit své sny. Nejen díky ní tak diváci uvidí to, co se děje za kamerami, když jsou vypnuté.

Herci a postavy seriálu Dobré zprávy

Natálie Halouzková jako Bára, Vladimír Polívka jako Ondřej

„Poprvé hraju postavu, která je mému naturelu nejbližší. Bára je moc milá holka, je z vesnice a pro místní televizi natáčí reportáže. Shodou okolností se dostane na stáž do Dobrých zpráv a tím všechno začne. Je velmi cílevědomá, nesmírně ji to baví a myslím, že se dostane daleko,“ prozrazuje na svou postavu hlavní hrdinka Natálie Halouzková, která bude mít za partnera Vladimíra Polívku.

Prostředí televizního zpravodajství dobře známe

„Vždy jsme si na seriály, které jsme točili, brali odborné poradce. Teď, poprvé, ho do Dobrých zpráv nepotřebujeme. Zpravodajství známe, všichni jsme si televizí prošli a známe její zákulisí. Víme, jak to v ní chodí, a to chceme ukázat i divákům,“ prozradila na natáčení ředitelka obsahu TV Prima Lenka Hornová.

Dobré zprávy: Vedle Sáry Rychlíkové usedne seriálový nováček

Každá zpravodajská stanice má svou ústřední moderátorskou dvojici a v Dobrých zprávách to bude Sára Rychlíková (Mona Fiedlerová) a Jan Fanta (Šimon Polanský) – všemi milovný a nejoblíbenější moderátorský pár na obrazovce.

Sára Rychlíková jako Mona

„Mona je ďáblík a nebude asi všem sympatická. Je kariéristka a jde si dost za svým. Trošku si myslí, že se svět točí kolem ní, ale v jádru nebude zlá,“ prozrazuje na svou postavu herečka Sára Rychlíková, která bude vždy sedět po boku svého seriálového partnera Šimona.

Podívejte se na Sáru:

Jan Fanta jako Šimon

„Pro mě je to první velká role v seriálu a musím říct, že jsem za ni moc rád. Je mi tu moc hezky a přiznávám, že natáčení je velká dřina. Šimon je takový typický chlap. Trochu do větru, u žen oblíben, hodně oblíben, i když má jednu doma,“ usmívá se seriálový nováček Jan Fanta.

Denisa Nesvačilová hraje samici Gitu

Trojlístek moderátorů doplňuje Denisa Nesvačilová coby Gita Rosová. „Je to sporťačka jaksepatří. Gita je veselá kopa, hodná holka a taková pěkná ,samiceʽ. Má ty kluky trochu jako sport, takže všichni kolem ní mají přehled, jak, kde, kdy a co a jak,“ prozrazuje herečka, která je bývalou gymnastkou, a tak jí sport není vůbec cizí.

V Dobrých zprávách uvidíte také herečku Veroniku Žilkovou. Podívejte se na ni v další ukázce:

Patronkou seriálu je Klára Doležalová

Každé správné miminko má mít při vstupu do života svého kmotra a v případě Dobrých zpráv se této role ujala moderátorka Hlavních zpráv na TV Prima a CNN Prima NEWS – Klára Doležalová. „Věřím, že seriál bude úspěšný a pro diváky zajímavý. Něco o tom, co se děje v zákulisí, vím. Až se bude natáčet třeba druhá nebo třetí série, klidně bych si tam i něco zahrála,“ prozradila kmotra seriálu s úsměvem.

Seriál plný známých hvězd

Dobré zprávy, pro které bylo postaveno speciální televizní studio, se natáčejí v ateliérech v Holešovicích, a rozhodně nebudou ochuzeny o televizní profese, o které se postarají – hodinová manželka Alžbeta Stanková (Hermína Hesová), rosnička Mirek Šimůnek (Marián Tleskač), bratři pekaři Jan Komínek (Tadeáš Tyl) a Tomáš Weber (Tobiáš Tyl), Igor Chmela (Karel Kunc) se svou talkshow Host Karla Kunce, produkční Vladimír Polívka (Ondřej Toman), maskér Míra Nosek (Julda Kmoch) nebo bývalý válečný reportér Vojtěch Vodochodský (Petr) a spousta dalších.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.