Celebrity

15. září 2022 20:09

Gabriela Kolinová

Veronika Žilková má přítele. Je to známý muzikant. Zase žiju, říká šťastně herečka

Veronika Žilková má nového přítele

Jako vyměněná je poslední dobou herečka Veronika Žilková (60). Tento rok si prošla poměrně složitým obdobím, kdy se s ní na dálku a po e-mailu rozešel Martin Stropnický (65). Nyní spolu manželé řeší záležitosti okolo rozvodu. Člověk by řekl, že to všechno Veroniku srazí na kolena. Ale omyl. Herečka se v žalu rozhodně neutápí. Vypadá skvěle a poslední dobou jen září. Magazínu Showtime prozradila, že za to může jistý muž.

Veronika Žilková a velvyslanec Martin Stropnický se po patnácti letech rozvádějí. Důvodem rozpadu jejich vztahu je milenka Stropnického, se kterou pracuje na ambasádě v Tel Avivu. Manželé jsou nyní v rozvodovém řízení a řeší i formu péče o nezletilou dceru Kordulu (16). Žilková by chtěla střídavou péči, tu ale údajně Stropnický odmítá.

Naštěstí má herečka plno práce, díky které na své trápení snadněji zapomene. Zkouší muzikál Okno mé lásky s hity skupiny Olympic v pražském divadle Broadway a od října se bude také objevovat v novém seriálu s názvem Dobré zprávy, ve kterém se promění v blonďatou, trochu šílenou a alternativní „hippiesačku.“

„Hraju matku Vladimíra Polívky a hrozně děkuju scenáristům, že mi vymysleli takovou hippie matku. Chodím ve zvonáčích, mám dlouhé vlasy a tomu svému synovi dost lezu na nervy, protože pořád v jeho bytě pořádám kurzy čehokoliv. Je to trošku jóga, otevírání chrámů rozkoše... To, co jsem nezažila a je to pro mě taková nová barva v životě,“ prozradila Žilková.

Žilková o příteli: Nevěděla jsem, o koho jde. Rock neposlouchám

To ale není rozhodně jediná novinka v jejím životě. Veronika reportérce pořadu Showtime prozradila, že se po jejím boku začal objevovat jistý muž. „Ano, nic není náhoda, ale potkali jsme se opravdu náhodou, tak uvidíme. Dobrá zpráva je, že zase žiju,“ sdělila jí s jiskrou v oku.

Veroničin přítel není z hereckého prostředí. Je to známý muzikant Josef Holomáč, někdejší basový kytarista rockové skupiny Argema. „Potkala jsem bývalého rockera, basáka ze staré kapely Argema. Když jsem ho potkala, nevěděla jsem, o koho jde. Nikdy jsem rock neposlouchala, ale je to legrační, že to přišlo v době, kdy zkouším rockový muzikál v divadle Broadway,“ svěřila se herečka.

A vypadá to, že si spolu skvěle rozumí. „Musím říct, že jsem s ním byla už i na Moravě. Tam jsem potkala jeho slavného bratra, který je autorem obrovského hitu, což jsem netušila, že je to od Argemy. Moje kolegyně mi to musela pustit v divadle a já jsem zjistila, že to znám,“ dodala s nadšením v hlase Žilková.

Podle Žilkové je krásné, že i v šedesáti má žena šanci na nový vztah a lásku. „Je to skvělý, když tě život svede dohromady s někým, kdo je stejně starý a máte spoustu podobných zážitků. Pro mě je to dobrá zpráva, že se dá stále začínat znova,“ řekla a prozradila, kdy se spolu s Josefem objeví na veřejnosti: „My jsme plánovali, že se poprvé ukážeme na premiéře filmu Spolu, který vznikl v koprodukci s Primou a je to krásný film, kde hraju maminku dvou dětí. Takže na premiéře Spolu budeme spolu,“ uzavřela s humorem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.