zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

David Prachař byl se synem Jakubem dlouhá léta na ostří nože. Jak spolu vycházejí dnes?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka , Vydáno: 15.01.2022
Když David Prachař kvůli o sedmnáct let mladší Lindě Rybové opustil manželku Danu Batulkovou, synovi Jakubovi bylo sedmnáct let a těžce to nesl. Otci dlouho nemohl odpustit a vztahy mezi nimi byly velmi napjaté. Co je nakonec dalo znovu dohromady?

reklama

Ten příběh je mediálně známý. David Prachař se zamiloval do mladší kolegyně Lindy Rybové, která s jeho ženou Danou Batulkovou dokonce sdílela divadelní šatnu. Přestože spolu měli dvě děti, v té době sedmnáctiletého Jakuba a šestiletou Marianu, láska byla silnější a David odešel za hlasem svého srdcem.

Snaží se pochopit jeden druhého

Pro dospívajícího Jakuba to byla velká rána a s otcem přestal komunikovat. Jejich vztah se tak ocitl na bodu mrazu a trvalo několik let, než se mezi nimi ledy znovu prolomily. Paradoxně k tomu přispěl Jakubův rozvod s Agátou Hanychovou, se kterou zplodil dceru Miu.

Herec David Prachař
Autor: profimedia Herec David Prachař

„Teď prožíváme krásné zralé období vztahu otce a syna. Kuba už toho sám dost zažil. Má dítě, je rozvedený. Některé věci člověk musí zažít, aby je pochopil,“ prohlásil David Prachař v rozhovoru pro MF DNES. Zároveň popřel, že by byl otcem, kterému je lhostejné, co jeho syn dělá. „Snažíme se pochopit jeden druhého. Možná to na první pohled vypadá, že mě nezajímá, jaké projekty dělá Kuba. Stejně tak se můj otec (slavný herec Ilja Prachař, pozn. red.) někdy tvářil, že nesleduje mou práci. Spíš se jedná o nějakou masku,“ přiblížil herec.

Jakub mu dodnes nezvedá telefon

Jediné, co synovi stále vyčítá, je to, že mu nezvedá telefon. „To se nám nezlepšilo, to je furt špatný. Jsou lidé, kteří telefony zvedají, a jsou lidé, kteří telefony nezvedají. Nikomu to nevyčítám, ale Kuba patří mezi ty, kteří úplně nezvedají, a to ani mně,“ pokrčil rameny David, který má s druhou ženou Lindou Rybovou tři malé děti – Josefínu, Rozárku a Františka.

David Prachař s Lindou Rybovou a jejich třemi dětmi
Autor: profimedia David Prachař s Lindou Rybovou a jejich třemi dětmi

„Že budu mít jednou pět dětí, to jsem si neuměl nikdy představit. Mám ale na pět dětí dvě ženy. Myslím si, že děti drží člověka v kondici. Nedávno jsem četl článek o syndromu prázdného hnízda. Naše Rozárka nám ale řekla, že s námi zůstane navždy. Nejmladší František hraje fotbal. Pořád se nám někde válí zpocené kopačky a dresy. Je mu jedno, když se něco nepovede ve škole, ale když ho nepochválí trenér, je mimo. Můj táta byl předseda přátel Slavie a mého syna Jakuba zapsal jako člena, když mu byly dva měsíce,“ promluvil o svých ratolestech David Prachař. 

Herečka Linda Rybová

Linda Rybová: Kvůli manželství s Prachařem se na čas stala vyvrhelem společnosti

reklama

Související témata: David Prachař , Jakub Prachař , otec , syn , vztahy , herec , Linda Rybová , Dana Batulková , Agáta Hanychová

reklama

Přečtěte si také

reklama