Dobré zprávy ovládly večírek s herci. Zazářila Halouzková i Polívka s přítelkyní

Dobré zprávy (1) - upoutávka

Známé české herečky a herci zavítali na promítání prvního dílu nového seriálu, který bude diváky lákat na atraktivní zákulisí novinářského světa. Představitelům ústředních rolí se líbila nejen sama epizoda, ale ocenili i příjemnou atmosféru na následné párty, kde alespoň na chvíli zvolnili své mnohdy šílené pracovní tempo a mohli si v klidu popovídat.

Herci chystané novinky z televizního a zpravodajského prostředí se společně s novináři sešli v kině MAT, aby se poprvé společně podívali na výsledek své několikaměsíční práce – tedy na první díl očekávaného seriálu.

Jak budete moci sledovat už od středy 26. řijna na Primě, postavy, které v Dobrých zprávách ztvárňují, k sobě nebudou mít zdaleka tak blízko, jako měla tahle parta jejich představitelů během večera v MATu. Slavnostní promítání doprovodila komorní párty, během níž si představitelé hlavních rolí měli čas popovídat nejen o práci. Protože někteří mohli do kina přijít až po povinnostech spojených s účinkováním v divadle, uvolněnou atmosféru prostupovala přátelská objetí.

Nešlo si také nevšimnout, jak například Vladimír Polívka, který v Dobrých zprávách zastává roli přísného producenta, září štěstím. Na akci ho totiž doprovodila jeho půvabná přítelkyně Magda. Že jsou pár sice nedávali nikterak okázale na odiv, ale bylo na nich vidět, jak hezký vztah mezi sebou mají.

Natálie Halouzková se převtělí do začínající novinářky Báry

Jak můžete vidět v extra fotogalerii, večera se zúčastnila také Denisa Nesvačilová nebo Natálie Halouzková, která si kvůli ústřední roli začínající reportérky Báry nechala zkrátit své nezaměnitelné vlasy. „Poprvé hraju postavu, která je mému naturelu nejbližší. Bára je moc milá holka, je z vesnice a pro místní televizi natáčí reportáže. Shodou okolností se dostane na stáž do Dobrých zpráv a tím všechno začne. Je velmi cílevědomá, nesmírně ji to baví a myslím, že se dostane daleko,“ prozrazuje na svou postavu hlavní hrdinka Natálie Halouzková, která v seriálu bude mít za partnera Vladimíra Polívku.

Denisa Nesvačilová hraje sporťačku Gitu Rosovou. „Gita je veselá kopa, hodná holka a taková pěkná ,samiceʽ. Má ty kluky trochu jako sport, takže všichni kolem ní mají přehled, jak, kde, kdy a co a jak,“ prozrazuje herečka, která je bývalou gymnastkou, a tak jí sport není vůbec cizí.

Kromě vesměs pozitivních ohlasů na první díl Dobrých zpráv, neuniklo pak chvále a pozornosti přítomných nápadité sako, které pro projekci zvolil Tomáš Weber. Mladý herec v seriálu ztvárňuje Tobiáše, jednoho z bratrů, kteří mají v pořadu pekařskou show. „Já se v prvním díle objevím jen na chvilku, ale sledoval jsem výkony svých hereckých kolegů a všichni tam jsou famózní. Mám z toho velkou radost,“ svěřil se po promítání redakci Prima Žen.

Kdo je kdo

Bára Beránková (Natálie Halouzková) je obyčejná holka z vesnice, které se během dvou dnů zcela změní život. Při zaskakování za otce zachrání čest rodné obce Dolní Zahrádky a vyhraje lokální prestižní klání Traktorandál. To jí přinese nabídku na stáž v redakci populárního pořadu Dobré zprávy. Bára tak nastupuje do prestižní redakce a stěhuje se do velkoměsta. Příchodem Báry se v zaběhlé rutinní show začínají rodit nové nápady a ona se pochopitelně seznámí i s nepřístupným producentem Ondřejem Tomanem.

O pozornost si ale říká i hvězdná moderátorská dvojice Zlatíček – Šimon (Jan Fanta) a Mona (Sára Rychlíková), sporťačka Gita Rosová (Denisa Nesvačilová), hodinová manželka Hermína Hesová (Alžbeta Stanková), rosnička Marián Tleskač (Mirek Šimůnek), bratři pekaři Tadeáš Tyl (Jan Komínek) a Tobiáš Tyl (Tomáš Weber), Karel Kunc (Igor Chmela) se svou talkshow Host Karla Kunce nebo bývalý válečný reportér Petr (Vojtěch Vodochodský).

A zatímco je Bára mimo domov, její otec Jerry (David Prachař) a matka Miluška (Linda Rybová) musí řešit nově vzniklé ohrožení jejich farmy. Bratr Michal (Ondřej Rychlý) se s podporou Bářiny nejlepší kamarádky Fany (Darja Pavlovčinová) učí být otcem dítěti, které možná ani vůbec není jeho. Michal totiž kdysi chodil se Sabinou (Kateřina Klausová), holkou z velkého města, a i když jejich vztah skončil, stále na ni myslí. Jednoho dne se Sabina objeví a není sama, má těsně před porodem a tvrdí, že dítě, která se má každou chvíli narodit, je jeho, a Michal tomu bezmezně věří.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.