Natálie Halouzková řídila traktor a spadla do bahna. Bála jsem se, přiznala

Dobré zprávy (1) - upoutávka

Natálie Halouzková (21) se ve své doposud největší roli dočkala životní jízdy. A to doslova, když jí scénář předepsal, že musí usednout za volant obřího traktoru a brázdit s ním louku v rámci seriálového závodění v Traktorandálu. Nakonec se vykoupala v bahně.

V rámci seriálu herečky okusí ledacos. Natálie Halouzková, hlavní hrdinka nového seriálu z televizního prostředí Dobré zprávy, například musela usednout za volat traktoru. Řidičský průkaz herečka má, v takovém dopravním prostředku však seděla poprvé. „Řídila jsem ten traktor doopravdy. Jednou to jel za mě dublér, jelikož to byly závody, tak aby byly svižné. Jiné záběry už jsem ale absolvovala sama,“ prozradila herečka, co ji v prvním díle seriálu čekalo.

„Jela jsem celý okruh a přiznám se, že jsem z toho měla respekt. Den před natáčením jsem dostala školení, vyzkoušela jsem si jízdu a pan majitel traktoru mi všechno ukázal. Úskalí přišlo druhý den, kdy se vše točilo. Na plac přijeli s jiným, ještě větším traktorem. Bylo to pro mě nemilé překvapení, na úprk ale nebyl prostor,“ smála se herečka po natáčení.

Herečka se nakonec vyválela v bahně

„Bála jsem se, ale nakonec to dopadlo dobře. Dopadla i Bára, a to do měkkého,“ prozrazuje další pikantnost ze zákulisí Halouzková, kterou můžete vidět v prvním díle seriálu Dobré zprávy vysílaném v pátek 28. 10. ve 21:35.

„V okamžiku, kdy Bára vystupuje z traktoru, tak upadne přímo do bahna a celá se v něm vyválí. Myslím, že jsme to točili snad desetkrát. Nejprve záběry, kdy padám – to jsem měla na zemi položenou matraci. Později rekvizitáři připravili moc hezkou bahenní lázeň. Navezli hlínu, zalili ji bahnem a já už jen padala a padala. Naštěstí jsem to všechno nemusela dávat na první dobrou, jak se říká. Dobré bylo i to, že jsem nakonec nemusela do bahna padat, jen jsem si lehla a pěkně se v něm vyrochnila. Střih dokáže zázraky,“ směje se herečka.

Od kolegů dostala dortem do obličeje

Zašpinění si Halouzková užila vskutku dosytnosti, jelikož musela absolvovat ještě jednu pecku v podobě dortu v obličeji. „V redakci Dobrých zpráv mě chtěli vtipně uvítat, a tak mi kolegové plácli šlehačkový dort do obličeje,“ svěřila se.

Herečka šlehačku miluje, ale tentokrát to muselo být na jediný pokus. „Celá scéna se několikrát zkoušela přesně do chvíle, než mi Tomáš Weber dort plácl do obličeje. Na tento záběr měl totiž jeden pokus. Pokud by se to nepovedlo, musela bych se převlékat, čistit, sušit, líčit…“ vysvětlila. Vše se naštěstí povedlo a vstup do seriálu byl definitivně pokřtěn.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima traktor dort seriál herečka Natálie Halouzková Dobré zprávy herci seriálu Dobré zprávy seriál Dobré zprávy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.