Láska klepe na dveře. Známý pekař úspěšně svádí kudrnatou krásku

Dobré zprávy (12) – Líbání u těsta

Darija Pavlovičová (21) se jako sympatická Františka sice původně snažila zaujmout Ondřeje Rychlého (30) coby Michala, osud jí ale nakonec přivedl do cesty jiného fešáka. V rodinném seriálu okouzlila známého pekaře. Do rozpaků ho dostala přímo v televizním studiu. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Milá Fany si na bratra nejlepší kamarádky Báry myslí už dlouho. Jenže Michal jako by byl slepý. Když se k němu vrátila bývalá přítelkyně Sabina a oznámila mu, že s ním čeká dítě, zapomněl na všechny útrapy a bolest, kterou mu způsobila, a neváhal ji požádat o ruku. To Darija Pavlovičová coby Františka těžce nesla a pomalu se smiřovala s tím, že si Michal její lásky nikdy nevšimne.

Nová naděje jí svitla ve chvíli, kdy se Sabina po porodu spakovala a opustila jak Ondřeje Rychlého coby Michala, tak i novorozenou dcerku. Byla mu oporou a pomáhala mu s malou Viktorkou. Jenže mladému farmáři nic nedošlo a stále ji bere jen jako dobrou kamarádku.

To Jana Komínka jako známého televizního pekaře Tadeáše naprosto ohromila a má krásné Františky plnou hlavu. Pozval ji do svého pořadu, a přestože se její účast zrovna nevyvedla, naopak se spíš ztrapnila, nevzdal se. A vyplatilo se. Jejich další setkání ve studiu už dopadne o mnoho lépe. „Já jsem absolutně omámený tvojí vůní. Zapomněl jsem snad úplně všechno, co jsem se naučil,“ přizná v rozpacích v dalším díle seriálu Dobré zprávy, na který se můžete těšit v pondělí večer na Primě. Jeho upřímnost i nesmělost se Fany líbí a nakonec pekaři podlehne.

Michalova gratulace ke společné noci

I když spolu stráví noc, půvabná kuchařka stále nedokáže přestat myslet na Michala. Ten jí však pogratuluje, že skolila televizní hvězdu, a ještě to s ní oslaví podáním ruky. Toto gesto ji definitivně přesvědčí, že ji jinak než jako dobrou kamarádku nebere. „Nemůžeš čekat od kluka, že tě bude milovat, když si s tebou plácne na oslavu toho, že se vyspíš s jiným klukem,“ svěří se zklamaně Báře. Třeba ale právě začínající láska mezi ní a Tadeášem konečně otevře Michalovi oči.

Sdílejte článek
Štítky láska FTV Prima oslava kuchařka Ondřej Rychlý plácnutí svádění Exkluzivní ukázka pekaři Jan Komínek Dobré zprávy Darija Pavlovičová seriál Dobré zprávy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.