Tomáš Weber peče v seriálu i ve skutečném životě. Od mámy má jeden skvělý recept

Tomáš Weber – seriálový pekař Tobiáš

Tvář herce Tomáše Webera (23) je pro televizní diváky zatím neokoukaná. Zahlédnout jsme ho mohli v oblíbeném seriálu z prostředí zoologické zahrady, nyní se s ním však budeme setkávat mnohem častěji. V seriálové novince se převtělí do šikovného pekaře Tobiáše, jenž dostává společně s bratrem Tadeášem prostor v televizním vysílání a s publikem se dělí o zajímavé recepty. Pečení překvapivě není zapovězeno ani samotnému Weberovi.

Bratři pekaři Tobiáš a Tadeáš asi budou pěkná kvítka. Své kolegyni Hermíně v podání Alžbety Stankové (43) vymýšlejí jednu schválnost za druhou. „Já jsem určitě klidnější než Tobiáš. On je excentrický, nezávazný,“ popisuje svou roli Tomáš Weber, který v seriálovém vysílání Dobrých zpráv peče po boku Jana Komínka coby sourozence Tadeáše.

„Oba jsme hodně svéhlaví, to máme společné,“ dodává mladý herec, jenž se v prvním díle objevil sice jen párkrát, ale celá epizoda se mu moc líbila. „Mám z toho velkou radost. A moji herečtí kolegové jsou famózní,“ pěje ódy seriálový Tobiáš. Ten má i ve skutečném životě k pečení kladný vztah. „Mám jeden skvělý recept od mámy. Zrovna nedávno jsem ho pekl pro svoje spolužáky,“ svěřuje se sympatický herec, jehož budeme jako člena pekařského dua pravidelně vídat na Primě každou středu večer. A o jaký recept, že to jde? „Je to hrozně rychlý recept. Taková bublanina s ovocem a s drobenkou. Prostě to, co dostanete u babičky na obědě nebo když přijdete domů a voní tam čerstvý koláč. To je přesně ten, který já umím upéci,“ prozrazuje s úsměvem.

Bratři pekaři nejen pečou, ale vymýšlejí i vtípky na kolegy

Seriáloví bratři si užívají popularitu, kterou jim televizní pořad přináší, i zájem divaček. Zatímco Tadeáš je z dvojice ten starší a rozumnější, Tobiáš je takové jelito, že si začal tajný románek s Monou Fiedlerovou – a je tak naivní, že si dokonce myslí, že je to vážné. Zároveň jsou oba ještě trochu v telecích letech a občas přichystají na některého z kolegů nějaký ten fórek.

Rozpustilí bratři už dali pořádně zabrat Natálii Halouzkové (21) coby začínající novinářce Báře, kterou v redakci oblíbeného televizního vysílání přivítali plácnutím čokoládového dortu do obličeje. Obyčejná holka z vesnice si ale z jejich kousku nic nedělá a dál se snaží využít jedinečné pracovní šance. „Poprvé hraju postavu, která je mému naturelu nejbližší. Bára je moc milá holka, je velmi cílevědomá, práce ve zpravodajství ji nesmírně baví a myslím, že se dostane daleko,“ prozrazuje na svou postavu Halouzková.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima recept herec pečení Natálie Halouzková pekaři televizní vysílání Dobré zprávy herci seriálu Dobré zprávy Tomáš Weber

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.