Příběhy

13. února 2021 05:50

Petra Kloidová

Příběh Olgy: Chci plastiku prsou po dětech. Manžel nechce, tak jsem vybrala tajně z účtu

Když jsem rodila, ještě jsem netušila, jak moc se mi po dětech změní postava. Bohužel, bylo to jen k horšímu. Chci plastiku prsou, ale manžel tvrdí, že jsou to vyhozené peníze.

Moje těhotenství byla vždy bezproblémová, nepřibrala jsem moc kilogramů a bylo mi dobře na těle i na duši. Po porodu bylo ale všechno jinak. Obě dvě dcery na mě byly emocionálně závislé, neustále přisáté k prsu. A to se na mém těle samozřejmě podepsalo. Moje ňadra vypadají vysloveně jako psí uši. Nemůžu se na sebe podívat ani do zrcadla, podprsenky mi nesedí a že bych se před manželem svlékla donaha? To nepřipadá v úvahu. Stydím se, dokonce i sama před sebou. A s takovým pocitem bojuji už dva roky.

Manžel neposlouchá mé trápení, protože šetří

Manžel tvrdí, že se mu líbím taková, jaká jsem. Podle mě to říká ale jen proto, že nechce platit za mou plastiku prsou, po které toužím dost dlouho. Říká, že jsou to vyhozené peníze, což mě vlastně ani nepřekvapuje, jelikož byl vždy šetřílek. Kvůli našim nočním debatám na toto téma jsem ho vlastně přestala milovat. Bavíme se o tom už dva roky, ale on mě vůbec neposlouchá. Nebere ohledy na to, že se ve svém těle cítím opravdu špatně, nerada se na sebe koukám i do zrcadla. Jít na pláži v plavkách je pro mě naprosto vyloučená věc, necítím se ve své kůži. To manžel neustále odmítá pochopit. To on je přeci ten, kdo by měl dohlížet na to, aby jeho žena byla spokojená.

Bude mě to stát manželství?

Rozhodla jsem se k radikálnímu činu a počítám s tím, že mě to klidně bude stát manželství. Tajně vyberu z našeho společného účtu peníze a na plastiku prsou si prostě dojdu sama. Děti na prvních čtrnáct dní nechám u babičky, protože jakákoliv tělesná aktivita může zabránit dobrému hojení. Jsem rozhodnutá to udělat. Hlavně pro sebe.

Ano, možná je to o sobectví, je pravděpodobné, že mě odsoudí i mé vlastní kamarádky, ale já si myslím, že žena by se měla dobře cítit ve svém těle, aby mohla být dobrou matkou a manželkou. Je to o sebeúctě, a pokud nebudu mít ráda sama sebe, nemůžu očekávat, že mě bude milovat někdo jiný. Jestli moje manželství dopadne krachem, jelikož je můj manžel skrblík, tak já jsem rozhodnutá začít kompletně nový život s novým tělem. Sáhla jsem si kvůli takovému mindráku na dno a musím pomoct sama sobě.

PLASTIKA PRSOU DNES A PŘED DESETI LETY: CO SE ZMĚNILO?

MÝTY O PLASTICE PRSOU

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.