zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sylvie (38): Na sexu se s manželem neshodneme, každý chceme úplně něco jiného

Foto na žádost pouze ilustrační
Autor: istock.com Foto na žádost pouze ilustrační
Zuzana Kučerová , Vydáno: 12.03.2021
Mám hodného manžela a dvě krásné děti, nový dům, velké auto, chatu a dobrou práci. Mohla bych být spokojená, ale nejsem. Jsem sexuálně neuspokojená.

reklama

Vzrušuje mně násilí

Už někdy ve dvaceti letech jsem si potvrdila to, co bylo do té doby jen v mých představách. Vzrušuje mě být při milování bita. Můj tehdejší přítel byl hezký kluk, sportovec a manažer. Po pár týdnech vztahu mě při milování spoutal a zacházel se mnou hrubě. K překvapení nás obou jsem neprotestovala. Naopak. Ze sexu se stala pro oba největší zábava. Po čase mě přítel vzal mezi své známé a já jsem zjistila, že mají všichni stejného koníčka. Měli dokonce společně pronajatý byt a tam se scházeli patřičně ustrojení k sexuálním hrátkám. S přítelem jsme se nakonec rozešli. Chtěla jsem rodinu a normálního muže.

Manžel je něžný romantik

Zanedlouho jsem potkala svého budoucího manžela – hodného kluka a perfektního otce. Jediné, kde to drhne, je sex. Radek je něžný romantik a já toužím dostat na zadek. Zpočátku jsem mu naznačovala, později vyžadovala, ale není toho schopný. Nemůže mě prý uhodit, plácá mne jenom jako a mě to nebaví. Po dvanácti letech manželství jsem odpověděla na inzerát na seznamce. Adrenalin o to větší, že jsme si hned první setkání dohodli na hodinovém hotelu. Nelze popsat, co jsem prožívala. Veškerá touha se ve mně za ty roky nashromáždila a toho dne se mohlo uskutečnit vše, co jsem si přála.

Bojím se, ale nemůžu si pomoci

S milencem se vídáme každý týden. Ve středu, v době oběda, se scházíme v hotelu. Od neděle se nemůžu dočkat, ale také se postupem času začínám stále víc bát, že se Radek něco dozví nebo to na mě pozná. Otlaky od pout, modřiny. Strašně bych mu tím ublížila. Vím, že je ve hře naše rodina, děti… Ale nemůžu a nechci s tím přestat.

Sylvie (38)

Přečtěte si i další příběhy našich čtenářek:

 

Příběh Zuzany (33): Manžel mi vybral milence

Příběh Zuzany (33): Manžel mi vybral milence

Foto na žádost pouze ilustrační

Příběh Dany: Manžela zabila láska k fotbalu

Foto na žádost pouze ilustrační

Příběh Romany: Vysněný dům se nám stal prokletím

reklama

Související témata: Sex , příběh čtenářky , sexuální praktiky , příběhy , násilí ve vztahu , romantika , nudný sex , milenec , nevěra ve vztahu

reklama

Přečtěte si také

reklama