Příběhy

12. března 2021 03:00

Martina Čerňanská

Sylvie (38): Na sexu se s manželem neshodneme, každý chceme úplně něco jiného

Mám hodného manžela a dvě krásné děti, nový dům, velké auto, chatu a dobrou práci. Mohla bych být spokojená, ale nejsem. Jsem sexuálně neuspokojená.

Vzrušuje mně násilí

Už někdy ve dvaceti letech jsem si potvrdila to, co bylo do té doby jen v mých představách. Vzrušuje mě být při milování bita. Můj tehdejší přítel byl hezký kluk, sportovec a manažer. Po pár týdnech vztahu mě při milování spoutal a zacházel se mnou hrubě. K překvapení nás obou jsem neprotestovala. Naopak. Ze sexu se stala pro oba největší zábava. Po čase mě přítel vzal mezi své známé a já jsem zjistila, že mají všichni stejného koníčka. Měli dokonce společně pronajatý byt a tam se scházeli patřičně ustrojení k sexuálním hrátkám. S přítelem jsme se nakonec rozešli. Chtěla jsem rodinu a normálního muže.

Manžel je něžný romantik

Zanedlouho jsem potkala svého budoucího manžela – hodného kluka a perfektního otce. Jediné, kde to drhne, je sex. Radek je něžný romantik a já toužím dostat na zadek. Zpočátku jsem mu naznačovala, později vyžadovala, ale není toho schopný. Nemůže mě prý uhodit, plácá mne jenom jako a mě to nebaví. Po dvanácti letech manželství jsem odpověděla na inzerát na seznamce. Adrenalin o to větší, že jsme si hned první setkání dohodli na hodinovém hotelu. Nelze popsat, co jsem prožívala. Veškerá touha se ve mně za ty roky nashromáždila a toho dne se mohlo uskutečnit vše, co jsem si přála.

Bojím se, ale nemůžu si pomoci

S milencem se vídáme každý týden. Ve středu, v době oběda, se scházíme v hotelu. Od neděle se nemůžu dočkat, ale také se postupem času začínám stále víc bát, že se Radek něco dozví nebo to na mě pozná. Otlaky od pout, modřiny. Strašně bych mu tím ublížila. Vím, že je ve hře naše rodina, děti… Ale nemůžu a nechci s tím přestat.

Sylvie (38)

Přečtěte si i další příběhy našich čtenářek:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.