I génius Sherlock Holmes umí být vtipný. Máme pro vás to nejlepší!

Středeční večer vždy patří Sherlockovi Holmesovi v poněkud modernějším pojetí. Sherlock vyšetřuje v New Yorku společně s parťačkou Dr. Watsonovou a u toho umí být pořádně vtipný! Nevěříte? Přesvědčte se sami v článku!

Sherlock Holmes: Jak prosté, tento seriál a jeho premiérovou řadu můžete sledovat každou středu ve 20:15 na Primě LOVE, a jaký kriminální případ budete řešit ve středu?

Sherlock se svou Dr. Watsonovou toho už mají společně hodně za sebou a kriminální případy řeší jako na běžícím páse (úspěšně!). Jenže středeční díl vám ukáže, že i Sherlocka a Joan dokáže ještě něco vyvést z míry. Když jsou zavražděni tři členové gangu, tak Sherlock a Joan překvapivě zjišťují, že hlavní podezřelou je starší žena…Kdo by to čekal? Důvody vraždy uvidíte už ve středu večer na Primě LOVE.

Vraťmě se však k faktu, že se blíží konec roku a Sherlock Holmes společně s Joan Watsonovou nás provádějí středečními večery už 4. seriálovou řadu. Proto jsme pro vás vybrali ty nejlepší hlášky.

Sherlock Holmes, seznamte se

Bill: Co jste vůbec zač?

Sherlock Holmes : Jmenuji se Sherlock Holmes. Jsem dočasně suspendovaný poradce newyorské policie. Tohle je Joan Watsonová. Drží mě dál od heroinu. A vy jste?

Sherlock jako nevinná oběť

Sherlock Holmes: (Na prostitutky, které ho spoutaly a okrádají ho.) Vy okrádáte nevinné kurevníky!

I Sherlock používá Google

Joan Watsonová: A co můj otec?

Sherlock Holmes: Co je s ním?

Joan Watsonová: Jak víte o nevěře?

Sherlock Holmes: Google. Všechno se vydedukovat nedá.

K čemu Sherlock přirovnává spravedlnost?

Sherlock Holmes: Spravedlnost je jako orgasmus, nikdy nepřijde pozdě!

Sherlock a líbání

Sherlock Holmes: Stále platí vaše nabídka políbení?

Fiona: Ne. Chci říct, ano, jen ne teď. Trochu se bojím.

Sherlock Holmes: Také se trochu bojím.

Kdo je ještě příčetný?

Sherlock Holmes: Řekněme, že pokud je někdo kanibal a sériový vrah, stačí to, aby ho nazvali šíleným. Dokud víte, že zabíjení a jedení vašich obětí je špatné, jste před zákonem považovaný za příčetného.

Sledujte další epizodu ze Sherlocka Holmese už ve středu ve 20:15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.