Opustí představitelka Kate Castla na zabití?

Otázky provázejí dosud nenatočené díly osmé řady oblíbeného seriálu Castle na zabití. V posledních měsících není jasno, kdo z hlavních hrdinů bude v seriálu pokračovat. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý ve 21.20 na Prima love.

Nathan se vrací

Před pár dny přišla zpráva, u které se části fanoušků ulevilo. Vypadá to, že Nathan Fillion alias seriálový spisovatel Richard Castle se s tvůrci seriálu nakonec dohodl na tom, že bude v osmé sérii úspěšného seriálu ABC hrát. Ale co jeho seriálová parťačka a přítelkyně?

Otázky

Kolem dalšího účinkování herečky Stany Katic v roli detektivky Kate Beckett stále není jasno. Vypadá to, že herečka smlouvu na další sérii dosud nepodepsala. Loni na podzim se totiž pro TVLine o blízké budoucnosti vyjádřila dost neurčitě. Uvedla, že v případě, kdy je něco kompletní a není už kam se kreativně posunout, je lepší skončit na vrcholu. Podobný názor ostatně uvedl před pár lety také Fillion. Jenže zatímco herec už se zjevně zaháčkoval a fandové o něj aspoň v příští sérii nepřijdou, Katic ještě své příznivce napíná.

Řada aktivit

Katic se ostatně nevěnuje jen herectví. Už v roce 2008, kdy mimochodem začala natáčet právě seriál Castle na zabití, si založila produkční společnost a vedle toho také zpívá. Herečka, která je dcerou srbských imigrantů, mimochodem ovládá šest jazyků - angličtinu, francouzštinu, italštinu, srbštinu, chorvatštinu a slovinštinu.

Ať už se Stana do budoucna rozhodne jakkoliv, v úterním díle seriálu Castle na zabití bude určitě opět skvělá.

Castla na zabití uvidíte od 21.20 na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.