Pošlete do televize zamilovaný vzkaz!

Oslavte svátek zamilovaných s televizí Prima love. Pošlete své lásce vzkaz nebo přání, které můžete doplnit svojí nebo tematickou valentýnskou fotografií.

Celý únor si mohou diváci posílat na obrazovkách Prima love valentýnská přání, vyznání a vzkazy.

Valentýnské vzkazy jsou součástí projektu Spojuje nás, díky kterému se diváci objevili ve vysílání. Odstartovali jsme ho loni v září a vystřídali jsme zatím jedenáct témat.

Objevujete se v televizi!

Během prosince mohli diváci na obrazovkách sledovat svoje fotky s vánoční a silvestrovskou tematikou, celý leden to byly fotografie zimních sportů a radovánek. Přišlo něco přes 800 fotografií, celkem jste nám zaslali už 2478 fotografií. Od února rozšiřujeme témata právě o zamilované vzkazy.

Máte něco na srdci, co chcete vykřičet světu? Chcete něco oficiálně vzkázat své drahé polovičce?

Jak na to?

Napiště vzkaz a pošlete fotku přímo SEM! A pak už můžete napjatě sledovat na obrazovkách Primy love, kdy se váš vzkaz objeví!

Když je řeč o lásce, znáte ty nejlepší seriálové a filmové páry?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.