Seriály a filmy

30. října 2021 05:00

Aneta Gretzová

Šílený týden v Prostřenu! Chovatel konzument, výkaly na chodbě i mikrovlas v dezertu

Připomeňte si s námi nezapomenutelnou partu z Prostřeno! Bizarní taktiky i chutě provázely celý tento týden. Špinavé skleničky, pojídači domácích mazlíčků, výkaly na chodbě a mnohem víc.

Helena chová králíky jako domácí mazlíčky, ale také je jí. U stolu padne názor, že by někteří soutěžící jedli i psi a kočky, to už by ale pro Helenu bylo příliš. „Ty se u nás nejí.“ sama podotkla.

Ani u Daniela, dalšího soutěžícího z této party se hosté rozhodně nudit nebudou. První, co jeho hosty přivítá u něj v bytě budou výkaly na chodbě. „Brr, no to bude chutnat!!“. Neodpustí si poznamenat Helena. Výkaly ale nebudou ani zdaleka jediné překvapení večera.

Daniel totiž extenzivně mluví o své bývalé přítelkyni se kterou stále bydlí, z čehož jsou ostatní soutěžící dost zmatení a jejich zvědavost bude v průběhu večera ukojena. Dozví se detaily ze života v bytě, kde je již jeden člen domácnosti navíc. Posledním hřebíčkem do rakve bude Danielův dezert - slaná bábovka. Ta umocní pachuť z celého večera. „Dnešní večer byl o stupeň lepší než včerejší. Danova bábovka, slaná, mi nechutnala, protože mám rád kupovanou,“ shrnul večer u Daniela Lukáš.

Šílený týden bude pokračovat u Lukáše, který vidí v jídle vlasy, které nikdo jiný nevidí a který se kvůli taktice nebojí lhát. „Papírky tam vadí? Nechal jsem je tam schválně.“ Okomentuje nové skleničky se zapomenutou etikou… Připomeňte si nejbizarnější chvilky a taktiky z tohoto týdne Prostřeno! v našem sestřihu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.