zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Šílený týden v Prostřenu! Chovatel konzument, výkaly na chodbě i mikrovlas v dezertu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Aneta Hradecká, foto: FTV Prima , Vydáno: 30.10.2021
Připomeňte si s námi nezapomenutelnou partu z Prostřeno! Bizarní taktiky i chutě provázely celý tento týden. Špinavé skleničky, pojídači domácích mazlíčků, výkaly na chodbě a mnohem víc.

reklama

Helena chová králíky jako domácí mazlíčky, ale také je jí. U stolu padne názor, že by někteří soutěžící jedli i psi a kočky, to už by ale pro Helenu bylo příliš. „Ty se u nás nejí.“ sama podotkla.

Ani u Daniela, dalšího soutěžícího z této party se hosté rozhodně nudit nebudou. První, co jeho hosty přivítá u něj v bytě budou výkaly na chodbě. „Brr, no to bude chutnat!!“. Neodpustí si poznamenat Helena. Výkaly ale nebudou ani zdaleka jediné překvapení večera.

Daniel totiž extenzivně mluví o své bývalé přítelkyni se kterou stále bydlí, z čehož jsou ostatní soutěžící dost zmatení a jejich zvědavost bude v průběhu večera ukojena. Dozví se detaily ze života v bytě, kde je již jeden člen domácnosti navíc. Posledním hřebíčkem do rakve bude Danielův dezert - slaná bábovka. Ta umocní pachuť z celého večera. „Dnešní večer byl o stupeň lepší než včerejší. Danova bábovka, slaná, mi nechutnala, protože mám rád kupovanou,“ shrnul večer u Daniela Lukáš.

Šílený týden Prostřeno!
Autor: FTV Prima Šílený týden Prostřeno!

Šílený týden bude pokračovat u Lukáše, který vidí v jídle vlasy, které nikdo jiný nevidí a který se kvůli taktice nebojí lhát. „Papírky tam vadí? Nechal jsem je tam schválně.“ Okomentuje nové skleničky se zapomenutou etikou… Připomeňte si nejbizarnější chvilky a taktiky z tohoto týdne Prostřeno! v našem sestřihu.

DJ Lucca alias Lucie Dvořáková

Nejznámější česká dýdžejka šokovala svými móresy! Čím dostala soutěžící v Prostřeno!?

reklama

Související témata: Prima Pauza: Prostřeno! , Prima pauza , FTV Prima , taktika , kuchařská show , Prostřeno online , bizár

reklama

Přečtěte si také

reklama