Celebrity

19. prosince 2023 09:15

Eliška Reiglová

Princezna Kate ukázala snímek z Vánoc 1983. Malý princ Louis jako by jí z oka vypadl

Princezna Catherine (41) a princ William (41) jsou v období Vánoc obzvlášť aktivní na sociálních sítích. Nejprve zveřejnili rodinný portrét a nyní přišel na řadu snímek z minulosti. Konkrétně princezna se pochlubila tím, jak vypadaly její svátky v roce 1983, kdy jí byly téměř dva roky. Díky němu je jasné, které z jejích tří dětí se jí nejvíc podobá.

Všemožní experti se pomocí nejrůznějších technologií snaží předpovědět, jak budou královské děti vypadat v dospělosti. Nyní je díky vzpomínce princezny Catherine jasné, že princ Louis je celý po ní. Zveřejnila snímek z Vánoc roku 1983, pravděpodobně od stolu se štědrovečerní večeří. Leckdo by si myslel, že na něm ani není ona, ale její syn.

„Myslím, že se všichni shodneme, že Louis je dokonalou kopií své matky. Middletonské geny jsou nepřehlédnutelné,“ napsal jeden z komentujících fanoušků královské rodiny. Nebyl přitom jediný, kdo si malou Kate téměř spletl s nejmladším princátkem.

Královská rodina je před svátky na sociálních sítích pravděpodobně nejaktivnější za celý rok. Kromě snímku ani ne dvouleté princezny z Walesu zveřejnila také rodinný portrét, který zároveň slouží jako jejich vánoční přání.

Lidé si u vánočního portrétu nemohli nevšimnout, že si s ním někdo při úpravách velmi nešikovně pohrál. Princ Louis, který stojí vedle křesla, na němž sedí princezna Charlotte, na fotografii totiž přišel o prst na ruce a má tak jen čtyři. Princezně Kate naopak chybí jedna noha.

Velkou pozornost má také princ Harry, který se od rodiny zcela odpoutal:

Sdílejte článek
Štítky vzpomínka portrét Vánoce podoba Britská královská rodina Catherine, princezna z Walesu Louis, princ z Cambridge

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.