2 zásadní otázky na páteční díl Přístavu. Hlasujte!

V pátek jste viděli další premiérový díl Přístavu, kde se stalo poměrně hodně zajímavých věcí. Ten nejzásadnější moment byla samozřejmě milostná scéna Johany a Martina Pátka. A co takový José a jeho nezbedné děti? Má doma opravdu smrady?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Páteční Přístav je o nových začátcích. Nejen pro Terezu, ale i pro Johanu.

Tereza konečně dala na soudu výpověď a rozhodla se být právník na volné noze. Johaně zase odjel Petr ze Zátoky, takže nemá parťáka na neckyjádu, a tak se ozve Martin. Syn Pátka mladou právničku konečně svedl a Johana se ani příliš nebránila.

Za to José Pivoda došel ke zjištění, že jeho hadi rozhodně nejsou takoví andělíčci, jak ze sebe dělají. Zjistilo se, že balík s hračkama od Ivanky místo na poštu hodili do řeky. Jejich maminka Olga jim totiž v Itálii řekla, že Ivanka jim odvedla tatínka. Co s tím?

Chceme znát váš názor na všechny situace.

Další díl Přístavu uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.