4 důvody, proč to Romanovi a Tereze vydrží až do konce

Už 6. ledna v pátek jste mohli vidět premiérový díl druhé řady seriálu Přístav. Většina obyvatel Zátoky prochází výraznou životní změnou. A dvojice Tereza a Roman možná jednou z největších. Nejkrásnější na tom všem je, že jsou stále zamilovaní jako puberťáci.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Primě PLAY.

V premiérových dílech druhé série Přístavu se můžete těšit na několik změn. Tereza a Roman se nedávno společně poprali se zatěžkávající životní zkoušku, která zpočátku vypadala bezvýchodně. Rozdělila je totiž biologie.

Romanovi dvě ženy nabídly, aby jim udělal dítě, což by byl pro bývalého sukničkáře Romana jediný potomek. Ačkoliv Tereza chápala jeho potřebu, vnitřně s tím nesouhlasila, chtělo to zkrátka od obou dvou pořádné kompromisy. Jeden vztah by to zničilo, druhý posilnilo, což byl naštestí případ Romana a Terezy. A tak dospěli oba dva do momentu, kdy si konečně pořídili společné bydlení - domek v Zátoce.

Nám je tento pár velice sympatický, proto pro vás máme několik důvodů, proč si myslíme, že to Tereze a Romanovi klapne do konce života:

1) Mají svůj vztah tvrdě vybojovaný

Roman se s Terezou potkali v době, kdy její manželství s Markem Skálou bylo na bodu mrazu. Marek o ní dokonce tvrdil, že to ledová mrcha. A nechal Romana v panovačné Tereze rozdmýchat vášeň. Problém byl v tom, že Roman byl nejlepší kamarád Marka.

2) Romanovi za to Tereza stála, aby ukončil přátelský vztah s Markem

Pokud jde o ženy, tak je mužské přátelství většinou zcela neohroženo. Vždy vyhraje kamarád nad láskou k ženě. V tomto případe to bylo ale tak vážné, že Roman zariskoval, že ztratí svého nejlepšího přítele Marka. Podvedl ho s jeho ženou a to se těžko odpouští.

3) Celý svět se otočil proti nim

Když jejich vztah praskl, všechno a všichni se obrátili proti nim. Marek Skála nemohl dlouho odpustit Romanovi, že mu odloudil ženu, ačkoliv už měl dávno přítelkyni Krupici. O to větší problém byl, že ti dva spolu podnikali. A málem to vypadalo, že jeden bude muset svůj podíl prodat.Když se o milenecké dvojici dozvěděla dcera Terezy a Marka, udělala strašlivý povyk. Do okouzlujícího Romana byla totiž sama kdysi zamilovaná. Roman ji ukradl rodinu. I tak tato dvojice všechno přestála.

4) Touha po dítěti je nerozdělila

Když dostal Roma nabídku od své bývalé exmilenky, aby ji udělal dítě, byl to pro Terezu obrovský šok. Jenže Roman zatoužil po dítěti, které mu o něco starší Tereza už dát nemohla. Ačkoliv se v ní musel odehrávat neuvěřitelný boj, nechala Romana konat. Stálo to několik srdceryvných hádek, práskání dveří a smutných dní, ale vše se nakonec vyřešilo samo.Jejich vztah se dokonale upevnil.

Sledujte Přístav každý pátek ve 20.15 na Primě!

Přístav má novou hlavní postavu. Kdo je Adam Drak? Na to jsme se zeptali samotného představitele Jakuba Koháka

Podívejte se na fotogalerii z prvního dílu druhé série:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.